Yurt dışında AnadoluJet en çok hangi ülkeye uçuyor

Ülkemizde ekonomi uçuş kalitesi müşteri memnuniyetini benimsemiş ve iç Hatlarda hemen hemen Türkiye’deki bütün illere uçuyor ve yurt dışı yolcu taşıma hakkını elinde bulunduran Anadolu Jet ilk yurt dışı seferi olan ve Ankara’yı 15 Avrupa ülkesine bağlantısını sağlamış bir hava yolu şirketi dir. İlk kurulduğu ve hizmet verdiği dönemlerde Anadolu Jet Viyana, Tahran, Frankfurt Amsterdam, Düsseldorf, Brüksel, Köln, Stockholm ve Kopenhag seferleri Ankara’dan doğrudan sağlanıyor ve yolcularımızı güvenli bir şekilde ulaşmalarını sağlıyorduk. Yurt dışı uçuş haklarımızı geçtiğimiz dönemlerde Türk Hava Yollarına devir etmiş, Ancak tekrar yüksek bir başvuru sebebi ile Sivil Havacılık Genel Müdürlüğünün de katkılarıyla görüşmeler devam etmektedir. Ankara’yı Avrupa’nın 20 hava alanına bağlama gibi bir düşünceleri bulunan sivil havacılık genel müdürlüğü en kısa dönemde Anadolu jet Ailesine tekrar bir Yurt dışı uçuş seferleri düzenleyecek ve siz müşterilerimizin karşısında olacağız.

Ankara Esen Boğa hava alanının Şehir merkezine yakınlığıyla da birçok Avrupa vatandaşı turistinde tercihi ve seçimi olacağına inanıyor ve yerli turistlerimizi de yurt dışına güvenle ulaştırmayı planlıyoruz. Anadolu jet ile Ankara – Londra(İngiltere) , Ankara –Brüksel(Belçika) , Ankara – Amsterdam (Hollanda)seferleri sivil havacılık tarafında kendi, markamızla uçuşları onaylanmış ve en kısa sürede yolcu taşımacılığına başlanacaktır. Anadolu jet Müşteri memnuniyetiyle dikkatleri çekmeyi başarmış bir Türkiye Yerli firmasıdır. Yurt dışında da özellikle ülkemiz adına yaptığı uçuşlarda müşterilerinde iyi intiba bırakmayı hedef almış ve maksimum düzeyde yolcu taşımayı hedef bilinmiştir. Hedef bilinci ve çalışanlarımızın özverisi ile en iyi hizmeti sunmayı hedeflemekteyiz.

Kısa sürede Türkiye uçuşları için en çok tercih edilmeyi planladığımız uçuşlarımız için müşterilerimizi sevdiklerine güvenli bir şekilde ulaştırıyor ve en yüksek bagaj hakkını tanıyoruz.
Toplamda 36 uçuş ile en yüksek uçuş kapasitesini Ankara Esenboğa’da elinde bulunduran Anadolu jet yeni yurt dışı uçuşlarıyla da Ankara ekonomisine ve turist yoğunluğuna da artış sağlamayı planlamaktadır. En ekonomik ve en konforlu uçuşların müşterilerimize sunulduğu Anadolu Jet ailesinin benimsemiş olduğu Uçmayan kalmasın sloganıyla sizlere hizmet vermekten mutlu olmaktadır.

Bir Yorum Ekler misin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir