Uçuş Planınızı Yapmadan Önce Onur Air Firmasına Bakın

Vermiş olduğu kaliteli hizmet ile dikkat çeken Onur Air firması insanların uçuş planlarını yapmadan önce bakmaları gereken firmalar arasından üst sıralarda yer almakta ve sunmuş olduğu fırsatlar ile yolcuların büyük ilgisini çekmektedir. Seyahatler öncesinde yapılan uçuş planları tam olarak şekillenmeden önce Onur Air tarafından yapılan kampanyalara ve sunulan fırsatlara bakılmasında çok büyük yarar bulunmakta ve söz konusu durum sayesinden insanlar çok farklı avantajlara sahip olmaktadır. Ülke içinde ve ülke dışında pek çok noktaya doğrudan ya da aktarmalı seferler yapan firmanın en büyük önceliği müşteri memnuniyetidir ve söz konusu memnuniyeti sağlamak amacıyla farklı uygulamalar yaparak müşterilerin ilgisini çekmeyi başarmaktadır.

Onur Air tarafından yapılan uygulamalar sayesinden insanların uçuşlardan daha fazla keyif alması hedeflenmekte ve söz konusu durum büyük ölçüde başarılmaktadır. Yapılan uygulamalardan bir tanesi uçak içinde verilen ikramlar olup insanlara farklı türlerde yemekler, atıştırmalıklar ve içecekler sunulmaktadır. Sıcak yemek çeşitleri fazla olduğundan dolayı yolcular kendi damak zevklerine uygun olanı bunlar arasından rahatlıkla seçebilmekte ve böylelikle de seyahatler daha keyifli hale dönüşmektedir. Bunlar dışında yine yolculara tatlı tuzlu atıştırmalıklar ile alkollü alkolsüz içecekler de verilmekte olup bunların hemen hepsi müşteri memnuniyeti açısından son derece önemlidir. Söz konusu yiyecek ve içecekleri uçak içerisinde yer alan özel menüden alabilen yolcular ayrıca istemeleri halinde uçuştan önce internet üzerinden de yiyecek alabilmektedir.

Uzun yıllardır sektörde yer alan firma ülke içinde 14 önemli noktaya seferler yaparken ülke dışında ise 25 farklı ülkedeki 120 noktaya seferler yapmaktadır. Dış hatlarda daha fazla noktaya sefer yapması firmanın uluslararası alandaki popülaritesini de sürekli artırmakta ve insanların firmayı daha fazla tercih etmesine sebep olmaktadır. Filosunda toplamda 22 uçak bulunan hava yolu şirketi dönemsel olarak farklı kampanyalar yapmakta ve yolcuların çok daha düşük ücretler ödeyerek seyahat etmesini sağlamaktadır. Söz konusu durumun dışında yine dönemsel olarak promosyonlu bilet uygulaması yapmakta ve biletler için ödenmesi gereken ücretler oldukça aşağı seviyelere inmektedir.

Bir Yorum Ekler misin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir