Uçuş Personeli Bakımından Anadolujet Değerlendirmesi

Anadolujet uçmayan kalmasın kampanyası ile gökyüzünün yıldızı olma yolunda ilerlerken uçuş personeli bakımından da değerlendirmesi yapıldığında a kalite puan almaktadır. Anadolujet sektörde değerlendirmesi yapılırken özellikle uçuş personeli bakımından güven veren firmalar arasında bulunmaktadır. Hava yolu ulaşımı son zamanların en çok rağbet gören ulaşım şekillerinden biri olsa da hala uçuş sırasında yaşanan heyecan ve stresini yenemeyen yolcular bulunmaktadır. Anadolujetin uçuş personeli, farkını belki de en çok bu noktada ortaya koymaktadır. Her hareketlerinde güvenli ve profesyonel kadromuza emanetsiniz hissi veren uzman ekip sayesinde stresiniz minimum seviyede sabitlenecektir emin olun.

Uçuş esnasında sorunsuz ve keyifli bir yolculuk yapabilmeniz adına, gerekli eğitimlerden geçmiş, yeterli tecrübeye sahip bir ekiple yola çıkmanız son derece önemlidir. Bu konuda her bir noktaya, en ince ayrıntısına kadar özen gösteren Anadolujet; kalitenin tesadüf olmadığını kanıtlıyor sizlere. Bu konuda uçuş personeli kadar siz değerli yolculara da önemli ölçüde görev düştüğünü hatırlatmak isteriz. Uçuş ekibinin yönergelerini eksiksiz uygulamak gibi örneğin.
Uçuş ekibinin omurgası pozisyonunda bulunan pilot, birinci zabıt olarak adlandırılan yardımcı pilot, host ve hosteslerden oluşan kabin ekibi, uçakta bulunan mürettabat ekibini oluşturmaktadır. Pilot ve yardımcı pilot, uçuştan ve uçuş bilgilerini yolcularla paylaşmadan sorumlu iken; kabin ekibi ise, kabin içerisinde ki her türlü hizmet ve yolcuların güvenliğinden sorumludur. Kabin ekibinin görevi, yolcuları uçak kapısından karşılama ile başlar ve uçuş sonrası uçağın boşaltılmasına kadar devam eder. Her uçuş öncesi, mürettabatın katıldığı toplantıya iştirak etmek ve yönergeyi okumak ta var olan görevlerinden biridir. Kabin donanımı, yolcuların kendilerine ait koltuklara yerleşmesi, bagajların gerekli kısımlara alınması ve güvenlik yönergelerini sunmak yine kabin görevlilerinin sorumlulukları içerisindedir. Bütün bu görevleri layığıyla yapmak, talimatları eksiksiz yerine getirmek yolcu güvenliği açısından oldukça önemli detaylardır. Bu önemin her koşulda farkında olan Anadolujet; her uçuşta yaşadığınız tüm heyecana kaliteli personeli ile ortak olmaktadır. Zaten siz değerli yolcuların da, ilk andan itibaren kalitenin farkını her adımda hissedeceğinizden kendi adımıza tam anlamı ile eminiz.

Bir Yorum Ekler misin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir