Uçak İçi İkramlarda Qatar Airways Farkını Yaşayın

Yolcuların her zaman daha kaliteli hizmet almasını amaçlayan bunun için çalışmalarını her zaman revize eden uçak içi ikramları ve servisleri ile Qatar Airways farkını yaşamak mümkündür. İkramlarıyla seçkin, prestijli ve özel hissettiren yiyecek ve içecek yelpazesi ile de profesyonel şefleri bir araya getiren firma yolcuları için en iyisini düşünmektedir. Konuklara sunulan ikramlar aracılığı ile farklı konseptlere ev sahipliği yapan Qatar Airways her gün binlerce yolcusuna özel servisler aracılığı ile ulaşmaktadır. Uçuş sırasındaki sınıf farkının bariz belli olduğu alanlar arasında yer alan First ve Business Class yolcularına özel menü seçenekleri ile hiçbir masraftan kaçınmadan yüksek kalite anlayışı ile hizmet sunulmaktadır. Menü seçenekleri arasında çeşitli damak lezzetlerine özgü sunulan yemekler kaliteli biçimde hazırlanarak servis edilmektedir. Konforlu geniş koltuklarda rahatlıkla sunulan ana yemekleri tatlılar ve içecekler keyifle tadılmaktadır.

Qatar Airwaysmükemmel yemeklere eşlik eden farklı içecek alternatifleri ile yolcuları mutlu etmeyi başarıyor. Meyveli sodalar, baharat çeşnili içecekler, alkolsüz kokteyller ve meyve suları ile her türlü ihtiyaca cevap vermektedir. Yemek sonrasında servise hazırlanan taze çay ya da kahveleri içerek rahatlamak da mümkün olmaktadır.Qatar Airways çok seçenekli ikramları ile her türlü yolcusuna hitap etmektedir. Küçükler için özel menüleri bulunan firmada vejataryen yemekleri, tıbbi ve dini yemekler de özel menüler ile ikram edilmektedir. Çocuklar için sunulan menüde krep, makarna, tavuk ve meyve gibi yiyecekler mevcuttur. Vejataryen seçeneklerinde ise; Asya, vegan, meyve, lacto, doğu yemekleri seçenek olarak sunulmaktadır. Hindu ve Jain geleneklerine özgü hazırlanan menüler de yöre insanına hitaben sunulmaktadır.

Qatar Airways özel tıbbi yemeklerini de yolcularına özel olarak sunmaktadır. Diyabet, glütensiz, az tuzlu, laktozsuz, düşük kalorili ve düşük kolesterollü seçenekleri ile yolcularına hitap etmektedir. Firma sınırsız seçenekleri ile muhteşem kalitesini bir araya getirerek seçkin misafirlerine maksimum hizmeti sunmak için gereken çalışmaları gerçekleştirmektedir. Çizgi üstü konfor ve hizmet ayrıcalığı ile tüm yolcularına eşsiz zamanlar yaşatan Qatar Airways ile yolculuk gerçekleştirmek özel anlara imza atmakla eş değerdir.

Bir Yorum Ekler misin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir