Uçak İçi İkramlarda Onur Airde Neler Var

Ülkemizde faaliyet gösteren hava yolu firmaları arasında yer alan Onur Airle seyahat eden yolculara firma tarafından uçak içerisinde farklı ikramlar yapılmakta ve yolculuklar böylelikle çok daha keyifli geçmektedir. Onur Air gerek ülke içi gerekse de ülke dışına yapmış olduğu seferlerde uçak içi ikramlar konusunda yolcuların beklentilerini karşılamakta ve yolcuların neler var şeklindeki sorusuna görevli hostesler tarafından farklı cevaplar verilmektedir. Hava yolculuklarında verilen ikramlar insanların hem korkularını ve streslerini bastırırken hem de daha fazla keyif almalarını sağlamaktadır. Söz konusu durumu bilen firma müşteri memnuniyetini ön planda tuttuğundan dolayı beklentilere göre hizmet vermekte ve insanlara bu yönde beklediklerinden daha fazlasını sunmaktadır.

Onur Air seyahatler esnasında yolcularında birbirinden farklı sıcak yemekler sunmakta ve bunlarla müşterilerin beğenisini kazanmaktadır. Farklı türlerdeki sıcak yemekler sayesinde seyahat eden kişiler kendi zevklerine uygun yemekleri rahatlıkla bulabilmekte ve onu tercih etmektedir. Sıcak yemekler genellikle yurt dışına yapılan uçuşlarda tercih edilmekte olup bunun en önemli neden yurtiçi uçuşların çok kısa sürmesi ve buna bağlı olarak yolcuların çok kısa olan sürede yemeklerini bitirememesi olarak gösterilmektedir. Bunun dışında uçakta sandviç, tatlı ve tuzlu atıştırmalıklar da ikram edilmekte ve böylece yemek istemeyenlere de alternatifler sunulmuş olmaktadır. Atıştırmalıkların dışında insanlar birbirinden farklı türdeki içecekleri de alabilmekte ve bunlarla çok daha fazla keyif alabilmektedir. Dileyen kişiler alkollü içecek tercih edebilirken dileyen kişilerde alkolsüz içecekleri seçmektedir.

Onur Air tarafından uçak içinde verilen ikramları insanlar farklı şekilde alabilmektedir. Bunlardan ilki firma tarafından yolculuk sırasında sunulan bir imkan olarak dikkat çekmektedir. İsteyen kişiler Cafetaria Onair Menüsünden istedikleri ürünleri seçebilmektedir. Bunun dışındaki bir başka seçenek ise internet üzerinden yapılabilmekte olup isteyen kişiler internet üzerinden farklı yiyecek ve içecekleri satın alabilmektedir. Satın alınan ürünler tanımlanan uçuş sırasında satın alan kişiye verilmektedir. Böylelikle insanlar kendilerine sunulan farklı seçeneklerden kendileri için en uygun olanını seçebilmekte ve söz konusu ikramlardan uçağın içerisinde yiyebilmekte ya da içebilmektedir.

Bir Yorum Ekler misin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir