Uçak içi eğlencesi sunan QatarAirways kalitesi

Havayolu taşımacılığının gelişen devlerinden QatarAirways, müşterileri için hazırladığı uçak içi eğlence hizmetleri ile konforlu bir seyahatin yanında müşteri memnuniyetini artırmayı hedeflemektedir. QatarAirways ekonomi sınıfı seferlerinde yolcular için geniş ve ferah koltuklar bulundurmakta, yolcuların seyahat esnasında ihtiyaç duyabileceği çorap, göz maskesi ve diş kiti gibi malzemeleri seyahat seti olarak ikram etmektedir. Yolcuları için keyifli zaman geçirmeyi sağlamak amacıyla 4 binden fazla filmin yer aldığı dev bir arşivi hizmete sunan şirket bu alanda da ön plana çıkmaktadır. Uçakta yer alan çocuk yolcular için ise twister, monopoly gibi renkli oyun ve oyuncaklar hazır bulundurulmaktadır. Yetişkinler için sunulan film arşivinin yanında çocuklara özel güncel filmler ve interaktif oyunlar da ekonomi sınıfı QatarAirways seferlerinde yer almaktadır.

QatarAirways şirketi busines sınıfında seyahat eden yolcularına özel bir alan konsepti geliştirmiş olup tam yatan yataklar, ortam aydınlatması ve uygun nitelikteki el bagajı bölgesinin bulunduğu kapılı süitler sayesinde yolcuları için ayrıcalıklı bir seyahat hizmeti sunmaktadır. QatarAirways uçaklarında yer alan bir başka hizmet ise arka ve öne bakan, bu sayede aile ya da iş arkadaşları ile birlikte keyifli bir seyahat etme imkanı sağlanan dörtlü kabin inovasyonudur. Dinlenme, film izleme, yemek yeme gibi imkanların bulunduğu ve zarif kumaşlar süslenmiş koltukların yer aldığı kabinler sayesinde business sınıfı müşteri standartlarında yeni bir çığır açılması hedeflenmektedir. Dileyen müşteriler için yastık ve kapitonlu yatak gibi malzemelerin bulunduğu çift kişilik yataklar sayesinde kaliteli bir uyku imkanı da şirket tarafından sunulmaktadır. Süitlerde yer alan kapılar, pijama ve terlik hizmetleri ile de müşterilerin uykusunu bölünmeden uyuması hedeflenmektedir.

QatarAirways şirketi, bünyesinde barındırdığı farklı milletlerden ve profesyonel hizmet veren personeli sayesinde müşterilerin ihtiyaç duyabileceği her şeyi karşılamayı hedeflemekte ve müşteri isteklerini kısa sürede yerine getirmeyi amaçlamaktadır. Şirket tarafından yapılan yatırımların artırılması ve sektördeki rekabete bağlı olarak daha büyük kitlelere ulaşılmasının hedeflenmesi ile birlikte sunulan hizmetlerin çeşitlendirilmesi ve daha nitelikli hale getirilmesi mümkün olacaktır.

Bir Yorum Ekler misin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir