Rusya yeni rotanız Onur Air ile Rostov

Sektördeki rekabetten karlı çıkma ve daha geniş ağlara ulaşma hedefleri doğrultusunda yeni rotalar belirlemektedir ve bu rotalardan bir tanesi de Rusya’daki Rostov kentidir. Gerek hükümet politikaları gerek turizm potansiyelini artırma amaçlı destekler kapsamında yaklaşık 3 milyon yolcu potansiyeli bulunan Rusya pazarına yönelik bir hamle gerçekleştiren şirket yaptığı modernizasyon ve kalifiye eleman yatırımlarıyla birlikte ülkedeki havayolu taşımacılığı gelişimine katkı sağlayacak olmakla birlikte cirosunu artırma fırsatı elde etmiş olacaktır. Hali hazırda Rusya’da bulunan 9 kente karşılıklı olarak seferler gerçekleştiren Onur Air şirketi Rostovdestinasyonunu da bu ağa ekleyerek özellikle Rus yolcuların ve tur acentelerinin Antalya ve Muğla gibi turistik merkezlere gerçekleştireceği tatil planlamalarında tercih edilmeyi amaçlamaktadır.

Ocak 2018 tarihinden itibaren gerçekleştirilecek seferler ile birlikte haftanın her günü 2 defa olmak üzere İstanbul ile Rostov kentleri arasında direkt uçuşlar ile ulaşım imkanı oluşturulmuş olacaktır. İstanbul Atatürk Havalimanı kalkışlı Rostov Havalimanı seferleri her gün saat 23.00’da gerçekleştirilecektir. Rostov Havalimanından İstanbul Atatürk Havalimanına ise saat 03.35’te kalkan Onur Air uçağı ile seyahat etmek mümkün olmaktadır. Onur AirRostov seferlerinde kullandığı son derece modern ve teknolojik donanımlara sahip uçakları, profesyonel hizmet veren personelleri ve kabin içi servisleri ile müşterilerin aldığı hizmetten memnun bir şekilde ayrılması için gereken çalışmaları planlamış ve tamamıyla müşteri memnuniyetini öncelik edinmiştir.

Uçuş sonrası müşterilerin ihtiyaç duyabileceği otel rezervasyonu, araç kiralama hizmetleri gibi işlemlerde anlaşmalı firmalar sayesinde çeşitli çözümler sunulmaktadır. Onur Air İstanbul Rostov seferlerine bilet almak isteyen müşterilerin kullanabileceği pek çok alternatif yöntem bulunmaktadır. Bunlar arasında Onur Air kurumsal web sitesi, mobil site, mobil uygulamalar, müşteri hizmetleri ve acenteler örnek olarak gösterilebilir. Ayrıca havayolu şirketleri ile anlaşmalar gerçekleştiren aracı web sitelerini kullanmak suretiyle de bilet alma şansı elde edilmektedir. Ülkeler arası gelişen ikili ilişkiler, büyüyen turizm potansiyeli ve müşteri taleplerine bağlı olarak İstanbul Rostovgüzergahında karşılıklı olarak gerçekleştirilecek seferlerde artış yaşanması mümkün hale gelecektir.

Bir Yorum Ekler misin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir