Ramazan ayında Onur Air ile uçuran fırsatlar

Onur Air havayolu şirketi Ramazan ayına özel başlattığı kampanyayla birlikte biletini 29 Mart tarihine kadar alan yolcularına yurt içine 49 TL yurt dışına 49 USD’den başlayan fiyatlarla seyahat etmenizi sağlıyor. Ramazan ayının yaklaşmasıyla birlikte tüm şirketler bu ay için özel kampanyalarını kullanıcılarına sunmaya devam ediyor. Onur Air’in geleneksel hale gelmiş olan Ramazan kampanyası 23 Mart itibariyle başladı. 23 Mart ve 29 Mart arasındaki tarihlerde bilet satın alan 5.000 yolcu ramazan özel kampanyasından yararlanabilecek. Bu yolcular 16 Mayıs ile 7 Haziran tarihleri arasında yapacakları seyahatlerde yurt içinde 49 TL yurt dışında 49 USD’den başlayan fiyatlarla bilet satın alabilecekler.

Ramazan ayını uzaktaki sevdiklerinizle geçirmek istiyorsanız, Onur Air’in geleneksel hale gelmiş Ramazan ayı uçuran fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Biletini kampanyalı satış tarihleri arasında alanlar arasından seçilecek 5.000 kişi belirlenen tarihlerdeki uçuşlarda büyük fırsatlar yakalamış olacak. Her şey dâhil fiyatlar yurt içinde 49 TL’den başlamaktadır. Her şey dâhil yurt dışı seferlerinde ise 49 USD’den başlayan fiyatları yolcularına sunmaktadır.

Onur Air’in Ramazan ayı uçuran fırsatlarının belirli şartları bulunmaktadır. Bu kampanya tüm Onur Air tarifeli seferlerinde geçerlidir. Ramazan ayı fırsatlarından yararlanmak için Onur Air’in resmi sitesi ve mobil uygulamasından bilet satın almalısınız. Diğer satış noktalarından alınacak biletlerde hizmet bedelinin olması sebebiyle fiyatlarda değişiklikler olabilir. Kampanya tüm yurt içi ve yurt dışı seferlerini kapsamaktadır. Kampanyalı bilet sınırlı sayıdadır. Bilet sayısı 5.000 olarak belirlenmiştir. Ramazan ayı kampanyasında ön rezervasyon kabul edilmemektedir. 23 Mart ile 29 Mart tarihleri arasında olacak bilet satışlarında rezervasyon ve bilet kesme işlemi aynı anda yapılmaktadır. Kampanyalı bilet alındıktan sonra bilet üzerindeki isim ve tarih değiştirilemez. Kampanya dâhilinde olan biletlerde, biletler açığa alınamaz. Gidiş dönüş alınan biletlerde dönüş tarihi belli olmalıdır. Açık olarak düzenlenmemektedir. Promosyonlu sınıf kuralları kampanyalı biletlerde uygulanmaktadır. Kampanyaya katılan yolcular bu şartları okuyup onayladığını ve kabul ettiğini beyan etmiş olur.

Ramazan ayı uçuran fırsatlarından yararlanmak isteyenler Onur Air’in resmi sitesini ve mobil uygulaması ziyaret edebilir ve bilet satın alarak kampanyadan yararlanacak 5.000 şanslı kişi arasında olabilir.

Bir Yorum Ekler misin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir