Qatar Airways Uçak İçi Çocuk Hizmetleri Nelerdir

Qatar Airways uçak içi uçuş hizmetlerinde reşit olma yaşını çoktan geçen misafirlerini düşündüğü kadar çocukları da düşünüyor ve onlar için hazırlanabilecek her türlü hizmet şartını eksiksiz olarak yerine getirebiliyor. Buna uyumaları esnasında gerekli huzurdan beslenme çantalarına kadar birçok seçenek dahil edilmiş durumdadır.

Eğer yolculuğunuzu Qatar Airways ile yapmak niyetindeyseniz bilin ki, çocuklarınız açısından en doğru kararı vermişsiniz demektir. Bu havayolu şirketi ile seyahat edecekseniz, en yeni vizyon filmlerini çocuklarınız ile birlikte yolculuk boyunca seyredebilir ve mutlu birkaç saat geçirebilirsiniz. Ayrıca firma, çocukların yetişkinlere göre çok daha fazla alana ihtiyaç duyduğunun bilincinde olarak onlara yemek yemek, uyumak ve oynamak için çok daha büyük m2’ler ayırmaktadır. Bununla birlikte Bay Patates Kafa ve Hasbro oyun ekibi ile tanışarak, uçuş boyunca siz dinlenirken onların oyun oynayarak vakit geçirebilmelerini sağlamaktadır. Bunlardan başka bir şey yok mu? Muhakkak ki var. Büyümüş de küçülmüş çocuklarınız için Qatar Airways yapbozların, eğlenceli bilgilerin ve boyama sayfalarının içinde bulunduğu aktivite kitaplarını siz yolcularına sunmakta ve yanında da renkli kalemler ve çıkartmalar hediye etmektedir. Böylece çocuğunuzun yaratıcılığı uçak içerisinde de gelişmeye devam etmektedir.

Qatar Airways, küçüklerin sadece oyun ve yemek zamanları ile ilgilenmekle kalmıyor, aynı zamanda huzurlu bir uyku uyumaları için de onlara Ella Fun peluş oyuncaklar da veriyor. Hazır çocuğunuzun dikkati bu oyuncakla istenilen yöne çekilmişken, bir de üzerine uyku maskeleri ve pelüş kitaplar vererek çocuğunuzun zihin olarak daha da rahat etmesini sağlıyorlar. Bu kadarla da kalmayan Qatar Airways, yaşı biraz daha büyük olan çocuk yolcuları için de eğitim programlarından video oyunlarına ve aile filmlerine kadar daha birçok programı bünyesinde barındırmaya devam ediyor. Örneğin, Kül Kedisi ve Tarzan gibi evrensel kahramanları ziyaret edebilirler ve onlarla büyülü bir dünyanın kapılarını sonuna kadar açabilirler. Ayrıca Nickelodeon, Baby TV, Disney ve Cartoon Network gibi onlara özel kanalları da izleyebilmektedirler. Siz de aynı rahatlığı çocuklarınıza sağlamak istiyorsanız, hemen https://www.qatarairways.com/ adresine gidin ve uçak biletlerinizi bir an önce ayırtın.

Bir Yorum Ekler misin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir