Qatar Airways Hatay Doha Uçak Seferleri

Hatay üzerinden haftada karşılıklı toplam 3 sefer düzenlemeyi planlayan Qatar Airways havayolu firması 4 Nisan itibari ile uçuş seferleri düzenleyeceği yönünde bilgi paylaşımında bulunmuştur. Doha ve Hatay destinasyonları üzerinden haftanın 3 günü; Çarşamba, Cuma ve Pazar olmak üzere belirlenen saatlerde uçuşların gerçekleştirileceği belirtilmektedir. Türkiye’den toplamda 4 farklı destinasyondan hareket eden Qatar Airways firması Hatay ilini de ulaşım ağına dahil ederek havalimanı bağlantı noktasını 5’e çıkardı. Ankara Esenboğa Havalimanı, İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı, İstanbul Atatürk Havalimanı, Adana Şakirpaşa Havalimanı ve son olarak da Hatay Havalimanı ile karşılıklı Doha seferleri düzenleyen Qatar Airways müşterileri için her geçen gün daha fazla noktaya ulaşmak için çaba harcamaktadır. 4 Nisan itibari ile başlamış olan Doha-Hatay seferlerine yoğun ilgi gösterilmektedir.

Uluslararası Hamed Havalimanı’nda bulunan Qatar Airways toplamda 200 eşsiz uçağa sahiptir. Her geçen gün yenilediği uçak formları ile dünyada ilgi odağı olmayı başarabilmektedir. 150 farklı uçuş noktasına sefer düzenleyen Doha merkezli Qatar Airways, Hatay’a başlamış olan uçuşları için ayrıca indirim uygulamaktadır. İlk gün fırsatlarına bakıldığında 349 dolardan başlayan fiyatlarla bilet satın alınmasının mümkün olduğu görülmektedir. Firma dünya genelinde lüks ve ihtişamı simgelemektedir. Kabinleri, servisleri, eğlence sistemleri, menüleri, hediye kitleri, büyük ekranları, müzik sistemleri, ayarlanabilir uyku moduna dönüşebilen koltukları ile ilgi odağı olan Qatar Airways uçakları ile yeni rotalar keşfetmek mümkündür. Başarılı işlere imza atan firma dünya sıralamasında birincilik ödülüne layık görülmüştür.

Haftanın 3 gününe özel karşılıklı düzenlenecek olan Hatay-Doha seferleri için indirimli fırsatlardan yararlanabilmek için bazı şartlar bulunmaktadır. 4 Nisan 2018 tarihine kadar satışa sunulan ve alınmış olan biletlerle seyahat edebilmek için 26 Ekim 2018 tarihine kadar beklemek gerekmektedir. Uygun fiyatlı biletler yalnıza Qatar Airways tarafından belirlenen destinasyonlar için geçerli olmaktadır. Gidiş ve dönüşler için minimum 3 maksimum ise 30 gün gidilen ülkede kalınması gerekmektedir. Promosyonlu biletlerin sınırlı sayıda olduğu da unutulmamalıdır. Buna benzer koşulların yer aldığı bildirileri resmi siteler aracılığı ile öğrenmek de mümkün olmaktadır.

Bir Yorum Ekler misin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir