Pegasus İndirimli Bilet Kampanyaları

Her yıl olduğu gibi Pegasus İndirimli Bilet Kampanyaları ile 2018 yılında da ayrıcalıklı bir yolculuk yapma konusunda indirimli kampanyalardan yararlanan müşterilerine biletler konusunda verdiği sözü tutan Pegasus hizmetleri konusunda da göz doldurmaya devam ediyor. Rezervasyonlardan uçuş puanlarına ve araç kiralamalarına kadar bir kere deneyeceğiniz bu havayolu şirketinden bir daha vazgeçemeyeceksiniz…

Pegasus İndirimli Bilet Kampanyaları

2018 yılı için tatil ve gezi rotalarınızı belirlediniz mi? Tercihiniz nerelerden yana? Hala bir fikri olmayanlar için biz ufak bir araştırmayı çoktan yaptık bile. Bu yıl içerisinde yine Ege ve Akdeniz şehirleri, yerli ve yabancı tatilcilerle dolup taşacak. Ayrıca yurtdışı için gözler biraz daha az bilinen ama gittiğinizde geri gelmek istemeyeceğiniz alanlara çevrildi. Dilerseniz tatil boyu dinlenebilir dilerseniz de popüler bir plajda gün boyu güneşlenip denize girerken, gece de keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Deniz – kum – güneş üçlüsünden yana tüm kış özlem çekenlerin ilk tercihleri:

• Antalya – Kemer, Kalkan, Olympos ve Kaş
• İzmir – Çeşme, Alaçatı, Foça ve Urla
• Muğla – Bodrum, Fethiye, Ölüdeniz, Datça ve Marmaris
• Letonya, Litvanya ve Estonya’daki Baltıklar
• Hırvatistan – Dubrovnik
• İskandinavya – Fiyortlar
• İtalya – Napoli
• İskoçya – Edinbugh
• Santorini Adası

Burada saydığımız tüm lokasyonları çeşitlendirmek mümkün. Ancak daha da önemli bir konu var. Nasıl seyahat edeceksiniz? Şöyle düşünün… Hiç bilmediğiniz bir havayolu şirketini kullanmak istiyorsunuz. Fırsatları ve kalitesinden ne derece emin olabilirsiniz ya da yine Türk Havayolları’na dahil bir firma, ancak kalitesi ile ilgili şüpheleriniz var. Neden altı üstü bir iki haftalık tatil için kendinizi bu kadar yıpratasınız ki? Pegasus zaten indirimli bilet fiyatları ile 2018’de de seferlerine devam ederken gerçekten gerek var mı buna? Üstelik indirimli bilet kampanyalarına isteyeceğiniz tüm ayrıcalıkları da çok küçük fiyatlar ile ekleyebiliyorlar. Sadece yolculuklarda da değil, yolculuk sonrası otel rezervasyonlarınızda ve otele ulaşımınızda yine dışarıya ekstra ücret ödemeniz gerekmiyor. 2018 yılı Pegasus’un yılı olacak gibi… Siz de bu fırsatlardan yararlanmak için hemen firmanın internet adresini ziyaret edin ve tüm seçeneklerden yararlanmaya başlayın.

Bir Yorum Ekler misin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir