Pegasus En Çok Uçuş Yapılan Güzergahlar

Merkez İstanbul olmak üzere Pegasus farkı ile dünyanın dört bir yanına uçuşlarda en çok yapılan yolculuk güzergahlarının genellikle yurtdışı tabanlı olduğu düşünülse de bu firma hem şehirlerarası hem de kıtalararası ulaşımın rahatlıkla sağlanmasında lider firmalardan bir tanesidir. Pegasus kolaylığı ile isterseniz Bishkek’e oradan da Moskova’ya geçebilirsiniz. Böyle bir rotaya diğer firmalarda rastlamanız hiç de kolay değildir.

O vakit firma ile ilgili biraz bilgi verelim. Pegasus, Türkiye’deki varlığını 20 yıldır eksiksiz şekilde sürdürmektedir. Bu kadar zamanın verdiği tecrübe sayesinde de çalışan kadrosunda fazlasıyla dikkatli davranmaktadır. Onlar için yolcuların emniyeti ve güvenliği hep ön planda olmuştur ki sadece bu cümle bile Pegasus’u rakiplerinden ayırmaya yetmektedir. Eğer bir Pegasus yolcusuysanız, en gelişmiş teknolojiye dair tüm izleri bilet alımından varış noktasına kadar kesinlikle görebilirsiniz. Üstelik uçak içi hizmet konusunda her zaman güler yüzlü bir ekip eşliğinde yapacağınız yolculuklarda zengin ikramlardan faydalanabilirsiniz. Hava şartları standardın çok üstüne çıkan ya da altına inen bir çizgi izlemiyorsa hiçbir zaman rötar kelimesini duymazsınız. Zamanında yapılan tüm uçuşlarınız ile gittiğiniz yerdeki sevdiklerinize söz verdiğiniz saatte yetişebilirsiniz. Her zaman akılcı tavrı ve sorumluluk sahibi duruşu ile Pegasus’un sizdeki yeri çok daha sağlam ve emin olacaktır.

Konumuza geri dönecek olursak, Pegasus yaptığı kampanyalar nedeni ile zaman zaman belirli yerlere çok sayıda yolcu taşıyabilmektedir. Ancak yine de belirtmeliyiz ki Avrupa, Orta Doğu, Asya – Pasifik ve Afrika’ya kadar her yere bu firma ile uçabilirsiniz. Yoğunluk, genellikle mevsimsel olarak değişmekle birlikte, Avrupa ve yurtiçinde odaklanmış durumdadır. Özellikle okul ve ikinci vatan durumları yüzünden her yıl Pegasus ile milyonlarca kişi Avrupa’ya gitmektedir. Bunun dışında firma tur şirketlerinin de güvenini sağlamış bulunmaktadır. O yüzden, yaz ve kış sezonları için kaliteli tur acenteleri ile anlaşmışsanız sizi yine bu havayolu ile gideceğiniz yere götürmek isteyeceklerdir. Yukarıda anlattığımız her şeyi detaylıca incelediğiniz zaman sizce de Pegasus’u tercih etmek en doğru karar değil midir?

Bir Yorum Ekler misin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir