Pegasus Ankara Bodrum Uçak Bileti

Pegasus güvencesi sayesinde yurtdışında birçok yere gidebileceğiniz gibi yurtiçi özellikle Ankara ve Muğla haliyle de Bodrum gibi yerlere de uygun fiyatlı uçak biletleriyle yaz sezonu boyunca uçuş sağlayabilirsiniz. Siz daha tatil planlarınıza yeni başladığınız zamanlarda Pegasus çoktan kampanyasını oluşturmuş ve sizlere sunmuş olur.

Ankara’da yaşayanlar, ayazıyla ünlü bu şehirde soğuğun ne demek olduğunu çok iyi bilirler ve tatil sezonunun açılması ile birlikte bir an önce popüler tatil beldelerine kaçmanın hayallerini kurmaya başlarlar. Böylece de daha kış aylarından tur firmaları ve fiyatları araştırmaya başlanır. Gerek internet siteleri vasıtası ile gerekse broşür usulü acente ziyaretleri ile en uygun ama en güzel tatil planları yapılmaya çalışılır. Rotasını Ege’ye çevirmek niyetinde olanların ilk tercihleri tabi ki Çeşme ve Bodrum olur. Akdeniz’de daha sıcak tatil arayışlarını da genellikle Antalya karşılar. Biz biraz daha Egevari bir anlatım yapacağız.

Kış boyunca yoruldunuz, bunaldınız ve “Yaz gelse de atlayıp gitsem bir yerlere.” diye düşünüyorsunuz. Gideceğiniz yer tabi ki önemli ama nasıl gideceğiniz daha da önemlidir. Sonuç olarak Ankara’dan Bodrum’a karayolunu kullanarak yapacağınız tatil yolculuğu 9 saat sürecektir. Kış ayları yetmezmiş gibi bir de tatile giderken yorulursunuz. Zaten altı üstü 1 hafta kalacaksanız, gidiş geliş neredeyse 1 gününüz yollarda geçecek ve dinlenmeye gittiğiniz Bodrum’dan daha da bitkin döneceksiniz. Halbuki ne gerek var. Gelin Pegasus’a, sizi 1 saat 15 dakikada Bodrum’a götürsün. O zaman süresi de siz daha koltuğuma yerleşeyim, biraz daha atıştırayım derken göz açıp kapayıncaya kadar bitecektir. Böyle bir seçeneğiniz varken, neden araba ya da otobüsleri tercih edesiniz ki? Konuya bir de rakip uçak firmaları açısından bakalım. Pegasus size uçuş daha başlamadan çeşitli fırsatlar sunmaktadır. Buna uçuş sırasında ve sonrasındakileri de eklediğinizde siz de aslında başka alternatifinizin olmadığının farkına varırsınız. Mesela çoğu firma size bir fincan çay ve kekten başka bir şey ikram etmez. Ancak Pegasus’ta dilerseniz önceden sipariş dahi verebilirsiniz. Bununla birlikte daha uygun fiyatlı otel rezervasyonlarında Pegasus’lu olmak size indirim ve ayrıcalıklar kazandıracaktır. Kaç firma ile bunları yapabilirsiniz ki?

Bir Yorum Ekler misin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir