Otel ve Araç kiralama Emirates fiyatları

Emirates yolcuları için uçuş haricinde de farklı hizmetler sunmakta, yolcuların seyahatlerinde kullanacakları otel ve araçlar için farklı kampanyalar yapmaktadır. Emirates ile booking arasında yapılan anlaşma sayesinde yolcular dünya çapındaki 1,5 milyondan fazla tesise çok uygun fiyatlar sunmaktadır. Üstelik bunu uçak biletini almadan önce ayarlama imkanı da bulunmaktadır. Böylece ayarlanan tatile uygun uçak bileti alınabilecektir. Havayolu şirketi tarafından sağlanan bu kolaylık sayesinde hem uçak bileti hem otel çok uygun fiyatlara ayarlanabilmektedir. Fakat söz konusu fırsattan yararlanabilmek için bazı şartlar bulunmakta olup şartların sağlanmaması durumda yolcular firma tarafından sunulan bu fırsattan yararlanamamaktadır.

Emirates tarafından sunulan otel fırsatlarından yararlanabilmek için booking ile yapılan anlaşma maddeleri geçerlidir. Bu şekilde rezervasyon yapan kişiler firmanın özel programı olan Skywards ile mil kazanma fırsatı da yakalamaktadır. Ayrıca söz konusu fırsattan yararlanan yolculardan kart ücreti ya da rezervasyon ücreti adı altında herhangi bir para talep edilmemektedir. 42 dilde 7/24 iletişim desteği olan söz konusu fırsatta kişilerin bütçe durumlarına göre farklı seçenekler bulunmakta ve böylece herkesin indirimli olarak otelde konaklaması sağlanmaktadır. Kalacak yer temini konusunda yapılacak olan rezervasyon ve ödemeler son derece güvenli bir kanal üzerinden yapılmaktadır. İnsanlar güven içinde akıllarında herhangi bir tereddüt olmadan kalacak yerlerini ayarlayabilmektedir.

Emirates yapmış olduğu anlaşmalar kapsamında yolcularına çok uygun fiyatlara araç kiralama fırsatları da sunmakta ve bu alanda da çok ciddi destek vermektedir. Yolcuların havalimanına inmesiyle bu hizmet verilmeye başlanmakta ve yine yolcular aldıkları araçları havalimanında teslim etmek suretiyle uçağa binerek seyahatlerini tamamlamış olacaklardır. Yolcuların istemesi durumunda özel şoför ve karşılama hizmetleri de yine anlaşmalı olan ilgili şirketler tarafından verilmektedir. Yapılan anlaşma ile Europcar’dan araç kiralayan müşterilerin binlerce mil puan kazanması sağlanmaktadır. Söz konusu kampanya sadece Avustralya, Belçika, Danimarka, Fransa, Almanya, İrlanda, Yeni Zelanda, İtalya, Portekiz, Birleşik Krallık ve İspanya’da geçerli olup diğer ülkelerde böyle bir anlaşma olmadığından buradaki yolcuların kampanyadan yararlanma imkanı yoktur.

Bir Yorum Ekler misin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir