Onur Extra En Güncel Kampanyaları

Onur Air havayolu firmasının hazırlamış olduğu Onur Extra uçtukça puan kazandıran ve kazanılan puanlarla da sınırsız koltuk kontenjanına sahip olunmasını sağlayan en güncel kampanyaların bulunduğu bir üyelik programıdır. Onur Extra üyeliği oldukça kolay olup internet üzerinden bu üyelik gerçekleştirilebildiği gibi Onur Air havayolu şirketinin çağrı merkezinden de başvuru yapılabilmekte ve bu en güncel kampanya fırsatlarından yararlanılabilmektedir. Bu bir fırsat programı olarak değerlendirilmekte ve üyelik sonrasında herhangi bir kart verilmemektedir. Onur Extra üyeliği tamamlanan kişiler üyelik numarası ve şifre ile bu avantajlardan yararlanmaya başlamaktadır.

Onur Air Havayolu firması ülkemizin ilk özel havayolu taşımacılığı yapan firması olarak çok sayıda sefer düzenlemektedir. Yurt içi ve yurt dışı seferleri sırasında birçok kampanya düzenleyen firmanın en fazla avantajlı uçuşları Onur Extra üyeliği bulunan kişilere yapılmaktadır. Bu üyelik ile uçmak üzere satın alınan her bilet ile puan kazanılmakta ve kazanılan bu puanlar ile de uçak bileti alınması sağlanmaktadır. Bunun yanında Onur Extra üyeliği ile birçok kampanya fırsatından yararlanmak da mümkün görülmektedir. Onur Extra üyeliği için internet üzerinden veya çağrı merkezinde yapılan başvurunun kabul edilmesinin ardından verilen üyelik numarası ve şifre havayolu firmasının internet sitesinden uçak bileti satın alma işlemleri yapılabilmektedir.

2018 yılında Onur Extra üyelerine birçok fırsat uçuşu ile uygun fiyata uçak yolculuğu seçenekleri sunulmaktadır. Bu kampanyalarda uçak bileti satışların oldukça çok sayıda bulunan Onur Extra üyelerine indirimlerin yapılması söz konusu olmaktadır. Bu indirimlerden yararlanabilmek için üye olmak ve bu üyelik ile bilet satın almak yeterli olmaktadır. Gece gündüz istediğiniz her an internet sitesin kazanmış olduğunuz puanları kullanarak çok uygun fiyata bile almak mümkün olmaktadır. Bu üyeliğin sunmuş olduğu avantajlar sayesinde uçtukça puan kazanmanız ve puan kazandıkça da uygun fiyata uçak bileti satın almanız söz konusu olmaktadır. Onur Air’ın müşterilerine sunmuş olduğu en cömert uçuş programı olan Onur Extra programlarından yararlanmak isterseniz hemen üyelik başvurusunda bulunun ve avantajlı uçak bileti kampanyalarından siz de yararlanın.

Bir Yorum Ekler misin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir