Onur Air yurt içinde kaç noktadan uçuş yapmaktadır

Yurt içinde uçak seferleri içerisinde Onur Air firmasının pek çok seferinin yapıldığı bilinmekle birlikte kaç noktadan uçuş yaptığı merak edilmektedir. Onur Air uçak seferleri olarak bakıldığında yurt içinde pek çok noktadan kalkışlı uçuşları gerçekleştirildiği bilinmektedir. Yurt içinde uçak seferi bakımından Onur Air firması sayı olarak çok fazla uçağı ile bu seferleri düzenlemektedir. Bu seferlerin büyük bir çoğunluğu İstanbul ile karşılıklı olarak düzenlenmektedir. Yurt içi uçuş yapmak isteyenler için Onur Air oldukça uygun uçak bileti fiyatları ile en çok tercih edilen havayolu firmaları arasında ilk sıralarda yerini almış durumdadır. Bu sebeple uçak bileti ayarlamak istediğinizde Onur Air havayolu firmasına bakmanız uygun olacaktır.

Onur Air 2003 yılında iç hat uçuşları yaparak havacılık sektöründe yolcu taşımacılığına adım atmıştır. Ülkemizdeki ilk havayolu şirketi olarak adını duyurmayı başarmıştır. Günümüzde 1600’de fazla çalışanı ile 22 uçaktan oluşan uçak filosu ile bu alanda adını duyurmaya devam etmektedir. Uçak biletinin uygun maliyetle satışının yapılabildiğiniz gösteren Onur Air firmasının günümüzde de bu alanda uygun bilet satışlarının bulunduğu söylenebilir. Havayolu firmaları arasında adını ilk sıralara yazdırmış olan Onur Air havayollarının yurt içinde 14 merkezden uçak seferleri yapılmaktadır. Bunun yanında tarifeli ve tarifesiz uçuşlar olmak üzere yurt dışı seferleri de bulunmaktadır. Yurt dışı seferlerinin sayısı ise 25 ülkede bulunan120’den fazla merkeze yapılmaktadır. 1992 yılında kurulmuş olan Onur Air günümüze kadar 100 milyona yakın yolcuyu taşımış bulunmaktadır.

Onur Air’in yurt içindeki seferleri karşılıklı olarak yapılmakta olup bu uçak seferlerinin yapıldığı merkezler arasında İzmir, Kayseri, Adana, Antalya, Gaziantep, Trabzon, Şanlıurfa, Samsun, Elazığ, Malatya, Diyarbakır bulunmaktadır. Uçak seferlerindeki kalite hizmeti ve güvenli uçuşları ile pek çok kişinin uçuş için Onur Air firmasını tercih ettiği bilinmektedir. Bu uçuşlarda deneyimli personeli ile Onur Air havayolu şirketi daha nice yıllarda yolcularına hizmet vermek üzere uçuşlarını devam ettirmektedir. Özellikle yurt içi uçuşlarda uygun uçak bileti satışları ve kampanyalı uçak bileti ile oldukça ucuza hava yolcuğu yapmam mümkün olmaktadır.

Bir Yorum Ekler misin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir