Onur Air Yurt Dışı Uçak Seferleri

Düşük maliyetli uçak seferleri ile müşteri memnuniyeti doğrultusunda hizmet veren Onur Air havayolu firmasının yurt dışına düzenlediği uçak seferlerinin nerelere yapıldığı hakkında bu yazımızda biraz bahsedelim. Onur Air özel havayolu sektöründe oldukça uygun fiyatlarda uçak bileti imkanları sunan Türk firması olarak bir ilke imza atmıştır. Günümüzde yurt içinde sağladığı seferlerin yanı sıra yurt dışında gidilecek yerler için de olanaklar sağlayan firma her geçen yıl hedeflerini arttırmaktadır. Onur Air firması iç hatlarda on bir noktaya ve dış hatlarda ise sekiz noktaya karşılıklı seferler düzenlemektedir. Bu seferler yurt içinde Adana, Antalya, Diyarbakır, Elazığ, Gaziantep, İzmir, Kayseri, Malatya, Samsun, Şanlıurfa, Trabzon şehirleri; yurt dışında ise Amsterdam, Berlin, Düsseldorf, Erbil, Lefkoşa, Nalçik, Odessa ve Paris şehirleridir.

Onur Air firması İstanbul’dan Lefkoşa’ya düzenlediği karşılıklı seferler sayesinde Kıbrıs’ta yaşayan ve ülkemize gelmek isteyen vatandaşlarımıza ekonomik ulaşım imkanları sağlamaktadır. İstanbul ve Odessa arası düzenlediği direkt uçak seferlerine ise 2012 yılında başlayan firma günümüzde de bu seferlere devam etmektedir. Ayrıca Onur Air cazip fiyatlarla sunduğu tüm bu uçak seferlerini direkt olarak Atatürk Hava Limanı gibi gelişmiş hava alanından sağlayarak bu noktada da yolcularının memnuniyetini düşünmektedir. Ayrıca uygun fiyatlarda uçuş imkanının firma seçiminde etkili olmasının yanı sıra rahat ve güvenilir şekilde seyahat etmenin önemi de tartışılmayacak bir konudur. Onur Air günün her saatinde düzenlediği seferleriyle yolcularına konforlu bir uçuş sağlayabilmek için emniyeti ön planda tutmakta ve güvenilir şekilde seyahat sağlamaktadır.

Onur Air firmasının web sitesinden uçak seferleri için bilet sorgulama ve rezervasyon işlemleri online olarak yapılabilmektedir. Bilet sorgulamak için nereden nereye gidileceği, gidiş ve dönüş mü yoksa tek sefer mi olacağı, gidiş ve dönüş tarihi, kişi sayısı gibi bilgiler girilmesi yeterli olmaktadır. Bu bilgiler doğrultusunda firmanın hangi günlerde uçuşu olduğu, seferlerin saatleri, aktarma sayısı ve fiyatlar görülerek uygun olan sefer seçilebilmektedir. Son olarak da iletişim bilgileri girilerek ödeme yapılmakta ve bilet alınabilmektedir. Uzun sürebilecek olan yurt dışı seferleri için firmanın web sitesinden yemek siparişi de verilerek uçuş sırasında istenildiğinde servis edilebilmektedir. ‘Uç Türkiye Uç’ sloganı ile bilinen Onur Air firması yolcuları için her türlü imkanı daha iyi sağlayabilmek adına sefer sayılarını arttırarak daha da büyümeyi hedeflemektedir.

Bir Yorum Ekler misin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir