Onur Air Uçuşlarında Çeyrek Asır Gökyüzü Tecrübesi

Onur Air ilk kurulduğu günden şu ana kadar masmavi gökyüzü semalarında ki uçuşlarında çeyrek asır boyunca tecrübesi ile her daim daha iyi hizmetle daha kaliteli uçuşlara çevirmiştir rotasını. Onur Air hava yolu şirketi; uçuşlarında gökyüzü tecrübesi ile ilk günkü heyecanı birleştirerek çeyrek asır boyunca kaliteden ödün vermeden bugünlere gelmiştir. Onur Air; Nisan 1992’ de kurulmuş ve ilk uçuşunu, kuruluşundan 1 ay sonra Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyet’inde bulunan, Ercan Havalimanı’na gerçekleştirmiştir.

Kuruluşunu sadece, tek 1 adet uçak ile gerçekleştiren bu firma, çeyrek asırlık hayatına birçok uçak ve çalışma personeli eklemiştir. İlk uçuş tecrübesinin ardından, çok kısa bir süre sonra, ardı ardına yeni uçaklar ekleyerek büyüttükleri filoları ile sektörde isimlerini başarı ile geçmesini sağlamışlardır. İlk yılında uçak sayılarını 4’e çıkaran firma, 2. yıllarında turizm sektörünün öncü firması Ten Tour ile işbirliğine imza atmıştır. Kuruluşunun üzerinden henüz 5 yıl geçmesine rağmen 16 uçak ve 1000’ e yakın çalışanı ile sektöre yön veren köklü firmalarla aynı kulvara girecek seviyeye gelmiştir. 1998 yılı itibari ile dünya çapında yaşanan ekonomik sorunlar sonucu birçok sektörün küçülmeye gitmesi hava yolu şirketlerini de buna zorlamıştır. Nitekim bu kriz döneminde küçülmeye giden Onur Air; süreci başarılı bir şekilde yöneterek, çeyrek asırlık bir tecrübe ile günümüze kadar gelmiştir.

Tecrübenin siz değerli yolculara katkısı konusunda belirsizliğe düşüyorsanız eğer; bir kaç küçük açıklama ile sorularınıza cevap bulalım. Uçuş öncesi, uçus sırası ve uçuş sonrasında yaşanabilecek küçük veya büyük çaplı, her türlü sorun karşısında, sizlere karşı yapılan yaklaşımlar, aslında en büyük belirteç olmaktadır. Profesyonel, müşteri lehine, sorun çözme merkezli tutumlar sergilenebilmesi adına tecrübe önemlidir. Seyahatinizin her alanında kendinizi emin ellerde hissedebilmeniz için en önemli unsurlardan biridir tecrübe. Bundan dolayıdır ki; Onur Air, her daim yoğun talep görmesi ile sektörün öncü firmaları arasında yer almaktadır. Tek uçakla başlanan bu yolda istikrarlı bir seyirle günümüze kadar gelen Onur Air, sunduğu hizmetler ve kampanyalar ile çeyrek asırlık tecrübenin üzerine emin adımlarla daha birçok çeyrek asır ekleyeceğinin sinyallerini vermektedir.

Bir Yorum Ekler misin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir