Onur Air Tekirdağ Uçak Bileti Sorgula

Onu Air havayolu firması tarafından düzenlenen uçak seferleri arasında bulunan Tekirdağ uçak bileti için sorgula işlemi yapılarak konforlu ve zamanında bir uçak seyahati geçirme fırsatı yakalarsınız. Onur Air Tekirdağ uçak bileti sorgula işlemi için belirlenen gün ve kalkış noktasının seçilmesi yeterlidir. Bilet satın alma sırasında koltuk seçimini yapabilir, bagaj kapasitesi hakkında bilgi edinebilirsiniz. Onur Air Havayolları çok sayıda noktaya avantajlı biletleri bulunurken uçak içi hizmet bakımından da gelişmiş bir havayolu firmasıdır. Özellikle düşük bütçeli olan yolcuların ulaşması bakımından kolaylıklar sunarak hizmetlerini eksiksiz şekilde yerine getiren firmalardandır.

Tekirdağ özellikler kış aylarında çok sayıda ziyaretçi ağırlayan Marmara Bölgesinde bulunan ildir. Kış aylarında kayak yapmak için gelen yerli ve turistler tarafından yoğun ilgi görmektedir. Görülmesi gereken yapıları, müzeleri, camileri, kaleleri, beldeleri, plajları ve mesire yerleri çok sayıdadır. Tekirdağ Arkeoloji ve Etnografya Müzesi 1967 yılında ziyaretçi ağırlamaya başlamış bir müze olup yıllarca sergiler için küçük bir alan kullanılmıştır. Koleksiyonlar zaman içerisinde artarak müze Vali Konağı’na taşınmış ve her köşesi kullanıma açılmıştır. Müzede arkeolojik eserlerden taş eserlere, heykel ve yazıtlara kadar birçok değerli eser bulunmaktadır.

Rakoczi müzesi Macar Prensinin yaşamını yitirmeden önce kaldığı Tekirdağ’daki evdir. Osmanlı mimarisinin izlerini taşıyan bu ev zaman içerisinde müze haline getirilmiştir. Müzede yağlı boya ile yapılmış resimler, belge ve yaşamından kalan eşyalar sergilenmektedir. Eriklice Köyü, tatile elverişli denizi ve sahili ile yıl içerisinde bol ziyaretçinin uğradığı Tekirdağ’ın Şarköy ilçesinde bulunan bir köydür.

Ünlü şair Namık Kemal’in vefatından sonra yaptırılan Namık Kemal evi ismi verilen ve kullanıma açık olan evde Atatürk ve Namık Kemal’in fotoğraflarına, Namık Kemal’in özel eşyalarına yer verilmiştir. Evin bahçesinde ise Açıkhava sahnesi ve alt katında sergi salonu yapılmıştır. Tekirdağ Ilgaz Kayak faaliyetlerinin gelişmişliği kayak merkezine yakın birçok otelin açılmasını sağlamış olup ulaşım olanakları da şehrin fırsatlarını daha iyi sunabilmek adına genişletilmiştir. Bu sayede hem merkez içi ulaşım hem de ilçelere sağlanan ulaşım imkânları gelişmiştir.

 

 

 

Bir Yorum Ekler misin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir