Onur Air Konya ucuz uçak bileti ara

İş ya da tatil amaçlı olarak evinizden çıkıp yine evinizde gibi hissedeceğiniz ancak bu arada da tarihin büyüsünü en derinlere kadar içinize çekebileceğiniz farklı bir tatil şehri arıyorsanız bu yolculuğunuz kesinlikle Onur Air ve ucuz uçak bileti ara butonları ile de rahatça ulaşabileceğiniz Konya olsun. Çünkü Onur Air Konya ucuz uçak bileti ara seçeneği ile düşlerinizin çok daha ekonomik fiyata gerçekleşme ihtimali oldukça yüksektir.

Yazımınızın bu kısmında size uzun uzun Onur Air tarihi anlatmak yerine sadece onun çok hesaplı fiyatlara sahip olduğunu ve bu sebeple bizim de sitemizde onlara dair sayısız sefer çeşidi barındırdığımızı söyleyelim. O yüzden de konu Onur Air olduğunda sitemizde detaylı bir Konya ucuz uçak bileti ara araştırması yapabilirsiniz. Bunu da söyledikten sonra Konya’ya dönelim. Orada nereleri görmeniz gerektiğine gelin biraz daha yakından bakalım…

  • Mevlana Müzesi ve Mevlana Türbesi

İkisi de aynı yerde bulunmakla birlikte eğer gerçek bir Konya tarihini görmek istiyorsanız buraya mutlaka uğramanızı önerebiliriz. Mevlana taraftarı olmasanız bile müzede gördükleriniz ilginizi çekebilir.

  • Selimiye Camii

Mimar Sinan’ın elinin değdiği bir cami olarak buradan etkileneceğinize şimdiden emin olabilirsiniz.

  • Sille Köyü

İçinde barındırdığı 1500 yıllık kilisesi ve zaman müzesi ile bu köye çok daha yakından bakmanızı önerebiliriz.

  • Alaaddin Tepesi

En az kendi kadar ilginç bir hikayesi olan Alaaddin Tepesi’nin bugün üzerinde çay bahçeleri ve parklar bulunmaktadır. Ancak hazır oraya kadar gitmişken Keykubat Camisi’ni de kesinlikle görmelisiniz.

  • İnce Minare Medrese ve Müzesi

Selçuklu Devleti zamanı vezirlerinden Sahip Ata’nın hadis bilimi öğretilmesi için yaptırdığı medrese olarak da bilinmektedir.

  • Kilistra Antik Kenti

Kilise, sarnıç ve şapelleri ile milattan öncesinden geriye kalan her şeye yakından bakmayı seviyorsanız Kilistra sizin için gerçek bir zenginlik olabilir.

  • Yerköprü Mağarası

Bir Yorum Ekler misin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir