Onur Air firmasının Amerika uçuşları var mı?

Onur Air Türkiye’de iç hat seferlerinin özel firmalara da açılmasıyla iç hatlarda uçak seferlerine başlayan ilk özel havayolu şirketidir ayrıca dış hat seferlerine de başladığı yıldan itibaren günümüze kadar belirli ülkelerin şehirlerine uçuşlarını sürdürmektedir. Onur Air tarifeli ve tarifesiz seferler olmak üzere ülkemizde 14 şehir, dış hatlarda 25 ülkede 120ye yakın şehre uçak seferlerine devam etmektedir. Diğer ülkelere, mevsimsel veya sürekli olarak uçuşlar düzenlenmektedir.

Dış hatlarda sefer düzenlenen şehirler; Paris, Gence, Urmiya, Amsterdam, Berlin, Duesseldorf, Erbil, Lefkoşa, Nalçik ve Odessa’dır. İstanbul ile Gence gidiş-dönüş şeklinde olan seferler Türkiye ile Azerbaycan arası yolculuk yapacak kişilere uygun fiyatlı seferler düzenlemektedir. Onur Air, Türkiye-Kıbrıs yolcularına da ekonomik biletler sunmaktadır. Uçuş seferleri İstanbul ve Lefkoşa arasında olmaktadır. Türkiye ile Ukrayna arasında yapılan seferler ise İstanbul ve Odessa noktalarında olmakla birlikte Ukrayna’ya 2011 yılından beri dönemsel olarak uçuşlar devam etmektedir. İran’a yapılan uçuşlarda belirlenen nokta Urmiya’dır. İstanbul’dan Urmiya şehrine veya Urmiya’dan İstanbul’a Onur Air’de direk uçuş bulmak mümkündür.

Onur Air kaliteli ve keyifli yolculukları çok uygun fiyatlara kullanıcılara sunmaktadır. Dönem dönem yapılan kampanyalar sayesinde çok daha indirimli uçak bileti alabilirsiniz. Onur Air’in sınırlı sayıda uçuş noktası bulunduğu için dünyanın her noktasına bu havayolu şirketini kullanarak seyahat etmek mümkün değildir. Yeni uçuş hatlarını açarken ki prensipleri belirli bir kapasiteye sahip seferler düzenlemektedir. Bu şekilde zamanla sefer sayılarını arttırarak dünyanın her noktasına uygun fiyatlarla seyahat edilmesini amaçlamaktadır. Fiyatların diğer havayolu şirketlerine göre daha düşük olmasının sebebi temel ihtiyaçları baz alan görüntü olarak sade ve gerekli beklentilere cevap veren kabinlere sahip olmasıdır. Bunun yanında uçuş kalitesi ve uçuş ekipmanlarının bakımından hiçbir kısıtlama yapmadan güvenli bir seyahat sunar.

Kaliteli ve uygun fiyatlı Onur Air şirketini, Amerika’ya olan seyahatlerinizde şimdilik tercih edemezsiniz. Yolcuların temennisi ve firmanın amacı dünyanın her noktasına ulaşabilmek olsa da Onur Air şimdilik belirli noktalara uçuş düzenlemektedir. Bu sebeple Amerika’ya uçuşları bulunmamaktadır. İlerleyen zamanlarda yolcuların talebine ve izinlere göre yeni uçuş hatlarında Amerika’da bulunabilir.

Bir Yorum Ekler misin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir