Online rezervasyon Qatar Airways farklı fırsatları

Hizmet kalitesi ile dikkat çeken Qatar Airways’te online olarak rezervasyon yapıldığı zaman hem hızlı hizmet alınmakta hem de farklı fırsatlardan yararlanma şansı elde edilmektedir. Dünyanın pek çok noktasına uçuşlar gerçekleştiren şirket internet üzerinden verdiği hizmetin kalitesini artırmak için sürekli çalışmalar yapmakta ve bunda da başarı olduğunu görünmektedir. İnternet üzerinden işlem yapabilmek için birçok sebep bulunmakta olup bunlardan en önemlisi ve geneli çok kolay bir şekilde işlem yapabilmektedir. Evde ya da işyerinde otururken uçak yolculuğu ile farklı işlemler rahatlıkla yapılmaktadır. Bunu diğer havayolu şirketleri de sağlamaktadır fakat QatarAirways eklemiş olduğu yeniliklerle burada da bir adım öne geçmeyi başarmış gibidir.

Qatar Airways ile ilgili işlemleri online olarak yapmak hem kolaylık sağlamakta hem de farklı avantajlar elde edilmesini sağlamaktadır. Bunlardan ilki kazanılacak olan Qmil’lerdir. İnternet üzerinden yapılacak ilk rezervasyona tam 2.000 bonus mil hediye edilmektedir. Ayrıca diğer rezervasyonlara da 500 Qmil hediyesi verilmektedir ki bu da oldukça önemli bir avantaj olarak dikkat çekmektedir. Ayrıca buradan bilet alınması durumunda farklı ödeme seçenekleri yolculara ciddi kolaylıklar sağlamaktadır. Ödeme seçeneklerinin yanında en iyi fiyatlar buradan çok daha net olarak görülebilmektedir. Tarihler dikkatli bir şekilde incelenerek biletlerin çok daha uygun fiyatlara alınması mümkün olmaktadır. İleriki tarihlere kadar bakabilme fırsatı sayesinde promosyonlu biletler tükenmeden buradan hızlı ve rahat bir şekilde alınabilmektedir.

QatarAirways internet üzerinden yapılan işlemlerde daha iyi hizmet verebilmek için zaman zaman bazı yenilikler yapmakta ve müşterilerin kullanımına sunmaktadır. Söz konusu yenilikler kapsamında yeni bir web sitesi tasarımı kullanılmaya başlanmıştır. Yeni web sitesi oldukça kullanışlı olup ayrıca mobil cihazlara da tam olarak uyum sağlamaktadır. Böylece yolcular yeni siteye cep telefonları ya da tabletleri üzerinden de rahatlıkla girebilmektedir. Bunun dışında eklenen bir başka yenilik ise yolculara artık profil oluşturma fırsatı verilmektedir. Oluşturulan profil sayesinde işlemler çok daha hızlı bir şekilde yapılmaktadır. Ayrıca yeni eklenen Apple Pay ile ödemeler daha hızlı yapılabilmektedir.

Bir Yorum Ekler misin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir