Neden Uygun Fiyatlı Uçak İçin QatarAirways Firmasını Seçmeliyim

Hizmet kalitesi ve yüksek prestijiyle adından söz ettiren QatarAirwaysfirmasını tercih etmek için o kadar çok neden var ki ve en önemlisi de maksimum konfora rağmen uygun fiyatlı uçak biletinin alınabilmesidir. Türkiye’nin birçok bölgesinden dünyaya açılan sınırsız bir pencere olan uçak firması ile uygun fiyat ve kampanyalarla uçmak mümkün. Uçak içi konfor ve eğlence sistemleri, televizyon, müzik ve oyunları sunulan fiyatın çok daha fazlasını hak ediyor. Özellikle İstanbul, Ankara ve İzmir’den dünyanın bir çok ülkesine indirimli bilet bulmak mümkün oluyor. Rezervasyon yapıldığında 72 saat süreyle beklemeli olarak ödeme gerçekleştirmek de mümkün oluyor. Nakit, kredi kartı, banka kartları ile ödeme kolaylıkla sunan QatarAirways indirimli biletlerinin yanında sunduğu kolay ödeme avantajları ile de yolcuların rahat etmesine yardımcı oluyor.

Avrupa, Amerika, Afrika, Ortadoğu ve Pasifik’e uzanan bağlantı noktaları için uyguladığı kampanyalarla ülkenin belirli yerlerinden direkt uçuşlar düzenleyen QatarAirways uçak içi eğlence, dutyfree, yemek servisi gibi kaliteli hizmetlerinden ödün vermeden hizmet sunuyor. Uyguladığı politikasında ekonomi sınıfında dahi lüks hizmetlerin ön planda olduğu biliniyor. Özellikle Avrupa ülkelerine kampanyalı zamanlarda %30’a varan indirimler uyguluyor. Erken rezervasyon seçenekleri ile indirimli bilet bulma imkanı sağlayan firma Qsmilesbonus ile binlerce puanı paraya çevirme imkanı sunuyor. Belirtilen lokasyonlara gerçekleştirilecek yolculuklar sonrasında binlerce puanı hesabınıza giren sistemle bir sonraki uçuşta bedava bile uçma imkanına sahip olunabiliyor. 5.000, 10.000, 30.000, 50.000 ve hatta 70.000 Qsmiles kazanarak indirimli bilet fırsatı yaratma imkanı sağlıyor.

QatarAirways grup seyahatlerinde de ciddi avantajlar sunuyor. En az 10 kişilik gruplar için fiyat seçenekleri ve hizmetler farklılık gösteriyor. Bilet seçenekleri ve ücretleri, ödeme şekli, koltuk seçimleri, mola paketleri, bagaj, check-in, yemek ve koltuklarda ekstra fırsatlar sunuluyor. Tüm hizmetlerden indirimli yararlanmak mümkün hale geliyor. Aile seyahatlerinde de güncel fırsatlar tüm kategorilerde aileleri destekliyor. Uygun fiyatlı bilet seçenekleri ve hizmet kalitesi ile ekstra indirimler gündeme gelebiliyor. Ayrıca Yurtdışı uygun tarife paketleri ile yolcular ucuz bilet avantajlarından yararlanabiliyor. QatarAirways bülten aboneliği yapıldığı taktirde tüm fırsat ve kampanyalardan haberdar olmak mümkün oluyor.

Bir Yorum Ekler misin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir