Müşteri Memnuniyet Açısından Emirates Firması

Emirates müşterileri memnuniyetini önemseyen ve seyahat süresince konforlu ulaşım imkanı sağlayan eşsiz detaylarla zenginleştirilmiş kabin içi özellikleri açısından da efsane bir firmadır. Havayolu firmalarında yolcuların uçuş serüveninden memnun olmaları son derece önemlidir ve Emirates misafirlerine bu açıdan yaklaşarak ihtiyaçları karşılama noktasında tam destek sunmaktadır. Ortadoğu’nun sayılı firmaları arasında yer alan Emirates, genç filosu ile ayrıcalıklı hizmet sunmaktadır. Öte yandan uçak içi eğlence, yeme-içme gibi detaylarda yüksek konfor modern çizgilerle tasarlanmış kabinlerde sunulmaktadır. Tüm sınıflarda prestijli ve kaliteli hizmetin var olduğu uçakları yolcuların kendilerini özel hissetmelerini sağlayacak deneyimlerle doludur.

Müşteri memnuniyetinin öncelikli tutulduğu Emirates tüm sınıflarında ayrıcalıklı hizmetleriyle baş döndürmektedir. First Class kabinlerde özel oturma alanlarında geçirilen zaman seyahatin eşsiz bir deneyime dönüşmesini sağlamaktadır. Yemek için gurme lezzetler için siparişler verilebiliyorken aynı şekilde kaliteli şaraplarla tam bir doyum yaşanmaktadır. Eşsiz bir ayrıcalık olan duş imkanından da özel alanlarda yararlanmak mümkün olmaktadır. First Class ile uçmak her şeye hazır olmakla eş değer anlam taşımaktadır. Business Class rahat koltukları ile yolcuların uzun mesafeli yolculuklarda dinlenmelerine imkan tanımaktadır. Uçak içerinde yer alan dinlenme salonlarında global yemeklerle yeni keşifler yapmak da mümkün olmaktadır. Eşsiz şaraplar, özel içkilerle mutlu bir yolculuk imkansız olmamaktadır. Economy Class hediye kitlerle mutlu olunabilecek, telefonla görüşmelerin yapılabileceği ve e-postaların gönderilebileceği kaliteyle hizmet sunmaktadır. Eşsiz lezzetlerin tadına bakarken keyifli bir yolculuk geçirmek mümkündür.

Emirates ile yapılan seyahatlerde yolcuların hizmetlerden memnun kalmaları öncelikle hedef olarak belirtilmektedir. Sundukları yüksek kaliteli hizmetle konuklarını şımartan, mutlu olmalarını sağlayan havayolu firması uçak içi eğlence uygulamaları ile de keyfin dozunu arttırmaktadır. TV, müzik, oyun programları ile yolculuk süresince eğlenceli zaman geçirilmesine imkan tanımaktadır. Özetle; Emirates uçak yolculuklarında kaliteli hizmet standartların çok üzerinde, müşteri memnuniyetine dayanan bir anlayışla uygulanmaktadır. Asıl amacın yolcuların uçuş seferinden mutlu ve tatmin olmuş bir durumda ayrılmasını sağlamaktadır. Emirates tüm bu anlayıştan hareketle kabin içi hizmetleri, kabin görevlileri, uçak içi dinlenme alanları, yemekleri ve diğer tüm çalışmaları ile müşterileri memnuniyetini yakalamış bir firmadır.

Bir Yorum Ekler misin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir