Müşteri Hizmetleri Açısında Onur Air Nasıldır

Ülkemizin en önemli hava yolu şirketleri arasında bulunan Onur Air ile seyahat edecek olan kişiler firmanın müşteri hizmetlerinin nasıl olduğunu ve sorunlara karşı ilgisini merak etmektedir. Gerek ülke içine gerekse de ülke dışına çok sayıda sefer yapan Onur Air tarafından verilen müşteri hizmetleri insanların sorunlarını kısa sürede çözmesi açısından son derece etkilidir. Havalimanların yer alan bölümlerde şirketin müşteri temsilcileri de bulunmakta ve yolcuların yaşadıkları sorunları çok kısa sürede çözmekte ya da çözüm için gerekli olan yönlendirme ve bilgilendirmeleri yapmaktadırlar. Nihayetinde seyahat edecek olan kişilerin yaşadıkları sorunlar çok kısa sürede çözülmekte ve insanlar seyahatlerini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Seyahat edecek olan kişiler gerek bilet almadan önce gerekse de bilet aldıktan sonra bir takım sorunlar yaşayabilmektedir. Söz konusu sorunların çözüm süresi insanların yapacakları seyahatin kalitesini doğrudan etkilemekte ve bundan dolayı da Onur Air söz konusu durum için farklı uygulamalar yapmaktadır. Firmanın müşteri hizmetleri tarafından müşterilerin yaşadıkları sorunları çok kısa sürede çözebilmek için öncelikle kişilerin rahat bir şekilde kendilerine ulaşmasını sağlamaktadır. Firmanın müşteri hizmetlerine ait telefon numarasından ilgili birime kısa sürede ulaşan kişiler daha sonra ise yaşadıkları sorunları anlatmakta ve buna bağlı olarak farklı hizmetler almaktadır. Görevliler tarafından soruna ait çözümler ya da çözüm önerileri ilgili kişilere iletilmekte ve böylece de sorunlar giderilmiş olmaktadır.

Onur Air uzun yıllardır ülkemizde faaliyet göstermekte ve birçok noktaya aktarmalı ya da doğrudan uçuşlar yapmaktadır. Söz konusu seferlerin sayısı gün geçtikçe daha da artmakta ve hava yolu şirketi müşteri kitlesini sürekli büyütmektedir. Bunda firmanın kişilerin sorunlarını çok kısa sürede çözmesi de son derece etkilidir. Bu sayede insanların aldığı hizmetin kalitesi de artmakta ve bu da memnuniyet getirmektedir. Yakın zamanda farklı yatırımlar yapmaya hazırlanan şirket uçuş ağını ve buna bağlı olarak da hizmet verdiği kişi sayısını artırmak istemektedir. Yapılacak olan tüm yatırımlarda şirketin sorun çözme yeteneği çok büyük bir rol oynamakta ve kaliteye doğrudan katkı yapmaktadır.

Bir Yorum Ekler misin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir