Masterpass Pegasus için %40 özel indirim

Yolculuk yapacak kişiler Pegasus bilet ödemelerini Pegasus Mobil uygulamasında bulunan Masterpass seçeneği üzerinden yapmaları durumunda %40 oranında indirim kazanmaktadır. Kampanyadan yararlanmak için ödemesini mutlaka Pegasus Mobil üzerinden yapılması gerekmektedir. İnternet üzerinden yapılacak olan işlemlerde söz konusu indirim geçerli değildir. 21 Aralık ile 23 Aralık 2017 tarihleri arasında alınan biletler için geçerli olan kampanya kapsamında alınacak biletlerin tarihlerinin ise 7 Şubat 2018 ile 7 Haziran 2018 arasında olması gerekmektedir. Burada belirtilen tarihler arasında bulunan 20-24 Nisan ve 27 Nisan-2 Mayıs arasındaki uçuşlar bu kampanyanın kapsamında bulunmamakta olup belirtilen tarihler için alınacak biletlere indirim uygulanmamaktadır.

Pegasus tarafından sunulan fırsattan yararlanabilmek için kişilerin Plus üyeliklerinin bulunması da zorunludur. Fırsattan yararlanmak için öncelikle Pegasus Mobil uygulamasının açılması ve ardından da Plus girişinin yapılması gerekmektedir. Daha sonra ise uçuşun tarihi, saati gibi hususlar eksiksiz bir şekilde belirlenmelidir. Bu aşamadan sonra yararlanmak için çıkan fırsatlardan “Masterpass’e özel %40 İndirim” seçeneğinin işaretlenmesi gerekmektedir. Son olarak ise ödeme kısmında Masterpass seçeneğinin seçilmesi ve Masterpass’e kayıtlı kredi kartı ile ödemenin yapılması gerekmektedir. Firma tarafından sunulan fırsat kapsamında alınan biletlerin ücretlerine %40 oranında indirim yapılmaktadır. Burada belirtilen indirim bütün uçuşlar için geçerli olamayıp geçerli olmayanlar şirketin resmi internet sitesi üzerinden duyurulmaktadır.

Kampanyanın genel şartları yukarında belirtildiği gibi olup sınırlı sayıda koltuk için geçerlidir. Bilet alma işleminin mutlaka akıllı telefonlar üzerinden yapılması gerekli olup telefon ya da tablet üzerindeki uygulama ile yapılan alımlarda indirim uygulanmamaktadır. Yolcuların bu duruma çok dikkat etmeleri gerekmektedir. Yapılan rezervasyonda birden fazla kişinin olması durumunda bütün yolcuların Plus üyelik numaraları istenmektedir. Kişilerin üyelikleri yok ise kısa sürede Plus üyeliği alabilmeleri ve böylece %40 indirimden yararlanabilmeleri mümkündür. %40 oranındaki ucuzluk hesaplanırken Eko paket dikkate alınmakta olup diğer paketleri tercih edenler için de bu şekilde hesaplama yapılmaktadır. Koltuk, ekstra bagaj ve yemek gibi ek hizmetler ise farklı olarak ücretlendirilmekte olup fiyata eklenmektedir.

Bir Yorum Ekler misin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir