Kurumsal uçak biletleri QatarAirways ile uygun

Hızla büyümeyi başarmış QatarAirways yolcularına kurumsal seyahatlerde verdiği kaliteli hizmetle bir adım öne çıkmayı başarmıştır. Firma kısa süre içerisinde şirketler, işletmeler, hükümetler ve kuruluşlar için verdiği tarifesiz hizmetler ile bu alanda lider konuma gelmeyi başarmıştır. Dünyanın hemen her noktasına tarifesiz uçuşlar gerçekleştirebilme yeteneğine sahip olan firmanın filosu toplamda 12 adet uçaktan oluşmaktadır. Bunlar üç adet modern donanımlı Bombardier Challenger 605, altı adet Global ve üç adet Gulfstream 650ER olup son derece donanımlı uçaklardır. Firmanın sahip olduğu bu uçaklar müşterilerin beklentilerine fazlasıyla cevap vermekte ve bu alanda lider konuma gelmesinde çok önemli bir rol oynamıştır.

QatarAirways müşterilerin farklı ihtiyaçlarını karşılayabilmek için küçük jetlerden geniş gövdeli uçaklara kadar farklı seçenekleri müşterilerinin hizmetine sunmaktadır. Kurumsal seyahat edecek olan gruptaki kişilerin sayısına bağlı olarak tercihleri farklılaşmakta ve firmada buna cevap verebilmek için farklı tipteki uçakları bünyesinde bulundurmaktadır. Havayolu şirketi ayrıca charter seferleri de sunmakta ve böylece kişiler sadece kendi işlerine odaklanabilmektedir. Bunun gereken bütün şartlar ve ayrıntılar ayarlanmakta olup yolcular kendileri için çok daha önemli olan işlere ve görüşmelere konsantre olmakta zorlanmamaktadır. QatarAirways ayrıca müşterilerinin ani oluşabilecek ihtiyaçlarına cevap verecek kapasitede olup çok kısa sürede uçuş için gerekli hazırlıkları tamamlayarak istenilen noktalara uçuşlar gerçekleştirilmektedir.

Kısa sürede kurumsal seyahatler konusunda zirveye çıkan şirket, yolculuğun planlamasını yaparken müşteri memnuniyetini ön planda tutmakta ve bundan dolayı da sorunsuz bir şekilde insanların istedikleri yere ulaşmasını sağlamaktadır. Müşteriler tarafından rezervasyonun yapıldığı andan itibaren başlayan süreç yolcuların varış noktasına ulaşması ile sonlamakta olup bu sürecin bütün aşamalarına gereken özen fazlasıyla gösterilmektedir. Kurum ve kuruluşların ihtiyaç durumları dikkate alınarak 7/24 hizmet veren şirket, müşteri taleplerine bağlı olarak hizmet kalitesini her geçen gün daha da geliştirmek için çalışmalar yapmaktadır. Hizmet almak isteyen kişilerin QatarAirway’e telefon ya da mail yoluyla ulaşabilmekte ve çok daha detaylı bilgi alabilmektedir.

Bir Yorum Ekler misin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir