Konforlu Koltuklar İçin Onur Air’i Tercih Edebilirsiniz

Yolculuk sırasında en önemli detay oturulacak koltuğun konforu olmaktadır ve Onur Air sırf bu neden için bile tercih edilebilecek havayolu firmalarının başında yer alır. Konforlu koltukları seçimi yolculara bırakan anlayışı ile başarılı firmalar arasında yer almaktadır. Uçuş öncesi yolcuların neredeyse %50 gibi bir oranı internet üzerinden check-in işlemi gerçekleştirmektedir. Bu sırada gelen ekranda koltuk seçimlerinin yapılması için bir format belirmektedir ve işlem sırasında seferlerde kullanılacak olan kabin düzenini seçmek mümkün olmaktadır. Yolcuları kendi seçeneklerine göre belirleyebilecekleri cam kenarı ya da koridor tercihleri de bu ekrandan seçilebilmektedir. Grupça giden misafirler için yan yana koltuk seçimlerinin yapılması daha doğru olmaktadır.

Onur Air farkıyla uçmadan önce check-in sırasında konforlu koltuk seçimlerini gerçekleştirmek mümkün olmaktadır. Kabin düzenine uygun biçimde dizayn edilmiş koltukları ile rahat yapıdaki seçenekleri ile uygun koltuklar seçilebilmektedir. Onur Air kabinlerinde farklı tasarım ve en iyi koltuk seçimin yapılabileceği yerleri tercih edebilmek için bilet alım sırasında özel paket seçeneklerinden faydalanmak söz konusudur. Sade olan paket seçeneğini ekstra ortalama 15 TL daha fazla ödeme gerçekleştirerek Premium pakete dönüştürmek mümkündür. Tercihin yapılmasından sonra fazladan yiyecek ve içecek ikramı, ekstra bagaj, konforlu koltuk seçimi de ücrete dahil olarak yolculara sunulan tercihler arasında yer almaktadır.

Onur Air konforlu koltuklarını check-in sırasında satışa sunmaktadır. Özellikle uzun uçuş seferleri için ekstra verilen az miktardaki paralar konforlu bir yolculuk için gereken imkanı sağlamaktadır. Genel yapı itibari ile aynı formda olan koltuklarda düzen arkaya doğru daralmaktadır ve en önde yer alan koltuklar son derece geniş ve ayağın uzatılmasına imkan sağlayacak uzunluğa sahiptir. En arkada yer alan koltuklar da ise daralma söz konusu olacağından özellikle uzun mesafeli yolculuklarda çok fazla tercih edilmemektedir. Orta sırada yer alan 5’li sıra ise geniş gövdeli uçaklarda geçiş sorunu yaşamak mümkün olmaktadır. Galley ve tuvalet yakını koltuklarda yolcuların giriş ve çıkışları nedeni ile rahatsızlık verebilmektedir. Çıkışta bulunan koltuklar ise son derece geniştir ve acil kapının bulunduğu koltuklara göre daha konforludur. Onur Air konforlu olan koltuklarını chek-in sırasında satışa çıkarmaktadır.

Bir Yorum Ekler misin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir