Kışta uçuş fırsatları için AnadoluJeti seçin

Anadolujet kışta uçuş fırsatı ile diğer mevsimlerde olduğu gibi kış mevsiminde de yolcularına farklı fırsatlar sunmakta ve böylece yolcuların çok daha uygun fiyatlara yolculuk yapmasını sağlamaktadır. Firma tarafından yapılan duyuruda kış mevsiminde uçakla seyahat etmek isteyen yolcular için birbirinden farklı fırsatların olduğu ve ülke içindeki pek çok noktaya 39,99 TL’den başlayan fiyatlarla seyahat edebilecekleri bildirilmiştir. Yurt içindeki hava trafiğinin çok büyük bir bölümüne sahip olan şirket tarafından sunulan fırsatlar sayesinde insanlar otobüs biletlerinden daha ucuza uçakla yolculuk yapabilme fırsatı yakalamış olmaktadır. Fakat burada bahsedilen indirimli biletler sadece sınırlı sayıdaki koltuk için geçerli olup diğer koltukların fiyatları nispeten çok daha fazladır.

Anadolu jet tarafından düzenlenen kampanyada kış mevsiminde seyahat edecek olan yolcular biletlerini 39,99 liradan başlayan fiyatlarla alabilmekte ve Türkiye’nin her yerine uçabilmektedir. Yani söz konusu kampanya sadece belli şehirler için değil bütün ülke için geçerlidir. Buna ülkenin en büyük şehirleri İstanbul, Ankara ve İzmir’de dahildir. Bu yönüyle oldukça kapsamlı bir kampanya firma tarafından düzenlenmektedir. Fakat yukarıda da bahsedildiği gibi sınırlı sayıda koltuk için böyle bir uygulama yapılmaktadır. Bundan dolayı yolcuların koltuklar tükenmeden önce biletlerini almaları gerekmektedir. Bu fırsattan yararlanamayan yolcuların karsına çıkacak olan bir sonraki rakam 49,99 TL olmaktadır. Bundan da yararlanılmaması durumunda 71 TL, 87 TL şekilde fiyatlar kademeli olarak artmaktadır.

Anadolujetin yurt içi uçuşlarda düzenlemiş olduğu kampanyadan yararlanabilmek için yolcuların biletlerini önceden almaları gerekmektedir. Aksi takdirde yukarıda belirtilen fiyat avantajlarının kaçırılması söz konusudur. Böyle bir durumla karşılaşmamak için bazen 2 bazen ise 3 hafta önceden biletlerin alınması hem istenilen tarihin rahatlıkla bulunmasını hem de istenilen saate alınmasını sağlamaktadır. Bahsedilen indirimden yararlanırken dikkat edilmesi gereken çok önemli bir husus bulunmakta olup kişilerin bunu dikkate almamaları durumunda ciddi sıkıntı yaşamaları söz konusudur. Bu şekilde satılan biletlerin bir bölümüne değişim ya da iade hakkı verilmemekte olup alınan biletlerin mutlaka kullanılması gerekmektedir. Aksi halde verilen para yanmaktadır.

Bir Yorum Ekler misin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir