Karadeniz Bölgesinde Anadolujet Uçuş Fırsatları

Karadeniz Bölgesine uçakla seyahat etmek isteyenler için Anadolujet tarafından farklı uçuş fırsatları sunulmakta ve insanlar böylelikle söz konusu yolculukları çok daha rahat yapabilmektedir. Ülkemizin en güzel yerlerinden bir tanesi olan Karadeniz Bölgesi üzerinde bulunan farklı kentlere yıl içinde çok sayıda turist gitmekte ve buraları ziyaret etmektedir. Söz konusu turistlerin bir kısmı yerli iken diğer kısmı ise yabancıdır. Ülkenin farklı noktalarından buraya gelen kişiler için Anadolujet tarafından sağlanan fırsatlar insanların hava yolu ile seyahat etmesini sağlamaktadır. Trabzon, Rize ve diğer Karadeniz kentlerine gelmek isteyenler böylelikle çok uzak noktalardan dahi kısa sürede buralara gelebilmekte ve böylece çok daha az yorulmuş olmaktadır.

Karadeniz Bölgesinin en önemli kentleri arasında bulunan Trabzon’a İstanbul’dan gelmek isteyenler için firma tarafından önemli bir fırsat sunulmakta ve bu kapsamda biletler için ödenmesi gereken ücret 88 TL’ye kadar düşmektedir. Neredeyse otobüs fiyatları ile aynı seviyede olan uçaklar bundan dolayı çok daha fazla tercih edilmektedir. İstanbul’dan Ordu ya da Giresun’a gitmek isteyenler için yapılan kampanya ile de fiyatlar 72 TL’ye kadar düşmüştür. Karadeniz Bölgesindeki diğer kentlere İstanbul’dan gelmek isteyenlerin ödeyecekleri ücretlerde ortalama bu şekildedir. Son derece düşük olan fiyatlar sayesinde insanlar hem çok düşük ücretler ödemekte hem de çok uzun mesafeler çok kısa sürelerde gidilmektedir.

Ülkemizin başkenti olan Ankara’dan Karadeniz Bölgesindeki kentlere gitmek isteyen kişilerin ödemesi gereken ücretler de ortalama olarak böyledir. Anadolujet tarafından Ankara’ya biraz daha önem verildiği için fiyatların nispeten daha düşük olması da söz konusu olabilmektedir. Ankara’dan Giresun’a gitmek isteyen kişilerin ödemesi gereken ücret 50 TL’ye kadar düşmektedir. Fakat bunun için biletlerin seyahat tarihinden çok önce alınması gerekmektedir. Ekonomi sınıfına biletler için söz konusu ücretler talep edilmekte ve bunların tükenmesi durumunda ise fiyatlar kademeli olarak artmaktadır. Söz konusu kentlerde bulunan doğal ve tarihi güzellikler insanların buralara gelmesini sağlamaktadır. Özellikle bölgenin doğusunda yer alan güzellikler insanların buraya gelmesine neden olmaktadır. Söz konusu duruma Anadolujet’de böyle destek vermiş olmaktadır.

Bir Yorum Ekler misin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir