Kampanyası devam eden Onur Air fırsatları

Yaptığı atılımlar ve geliştirmeler ile büyümesini sürdüren Onur Air şirketi müşterilerin çeşitli zaman dilimlerinde birçok kampanya sunmakta ve bu kampanyalardan bazıları da hala devam etmektedir. Kampanyalar çerçevesinde indirimli ve uygun fiyatlar ile bilet satışları gerçekleştirilmekte, promosyon seferleri düzenlenmekte, uçtukça puan veya çeşitli ödüller kazanmasını sağlayacak fırsatlar sunmaktadır. Onur Air Ocak 2018’den geçerli olmak üzere Rusya’nın Rostov kentine haftanın iki günü sefer gerçekleştirmektedir. İstanbul Atatürk Havalimanı kalkışlı olarak sabah 23.00’da Rostov Havalimanından ise İstanbul Atatürk Havalimanına ise saat 03.35 kalkışlı olarak ulaşım sağlanmaktadır. Onur Air bir başka kampanya dahilinde Ekim 2017 tarihinden geçerli olmak üzere İstanbul Atatürk Havalimanı üzerinden Çanakkale’ye direkt sefer düzenlemektedir.

Onur Air Çanakkale Havalimanı varışlı direkt seferleri ise ülke içerisinde gerçekleştirilen tek sefer olarak öne çıkmaktadır. Haftanın 7 günü olmak üzere Çanakkale Havalimanı kalkışlı seferler sabah 07.10’da, İstanbul Atatürk Havalimanı kalkışlı seferler ise saat 23.20’da gerçekleştirilmektedir. Bu güzergahta direkt olarak gerçekleştirilen seferler 84 liradan başlayan fiyatlarla satışa sunulmakta olup yolcuların istemesi halinde yurtiçi Adana, Antalya ve İzmir gibi rotalar ile yurtdışında Berlin ve Odesa gibi destinasyonlara da bağlantılı olarak uygun fiyatlı bir şekilde seyahat etme imkanı sunulmaktadır. Onur Air Ekim 2017’de yürürlüğe koyduğu kampanyası ile İstanbul ile İzmir kentleri arasında günde 20 kez sefer gerçekleştirmekte ve müşterileri için cazip fiyat seçenekleri sunmaktadır.

Onur Air İstanbul İzmir seferleri için sunduğu kampanyadan yararlanmak isteyen müşterilerin ilgili rezervasyonu Ekim 2017 içerisinde yaptırması ve seyahat tarihi olarak ise Ekim 2017 ile Mart 2018 tarih aralığını seçmesi gerekmektedir. Kampanyadaki indirimlerden yararlanabilmek için kurumsal web site veya şirkete ait mobil siteden rezervasyon yaptırılması gerekmekte olup sunulan cazip fiyat seçeneklerine hizmet bedelleri dahil edilmektedir. Sınırlı sayıda biletler için indirim fırsatlarının sunulduğu seferlerde Onur Air şirketi iptal ya da değişiklik yapma gibi haklara sahiptir. Ucuz fiyatlı biletlere sahip olmak isteyen müşterilerin Onur Air kurumsal web sitesi, bilet satışı yapan firma siteleri ya da mobil uygulama gibi kanalları düzenli olarak takip etmesinde yarar vardır.

Bir Yorum Ekler misin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir