İstanbul Manila Arası Emirates En Uygun Uçak Bileti

İstanbul Atatürk Havalimanından Manila Ninoy Aquino Havalimanı arası dünyanın en güvenilir havayolları arasında önemli bir yere sahip Emirates firmasından en uygun fiyatlara sahip uçak bileti bulmak mümkündür. İstanbul ile Manila arası yapılması planlanan en uygun fiyatlı yolculuk Emirates havayolu firmasından 455 Dolardan başlayan fiyatlar ile uçak bileti alınarak bağlantılı olarak gerçekleştirilebilir. Filipinlerin başkenti olan Manila yıl içerisinde en fazla turist ağırlayan yerlerden biri olduğundan yolcu talebi oldukça fazladır. Yolcu talebinin fazla olması havayolu ulaşımında uçak bileti fiyatlarını direk olarak yükselttiğinden daha uygun fiyatlı uçuş bulabilmek için yolculuğu planlamaya ve rezervasyon yapmaya erkenden başlamak gerekir. Tabi kampanyalı ve indirimli biletleri de takip etmek de fayda olabilir.

Tarihi, turistik, kültürel ve doğal güzellikleri nedeni ile en fazla turisti ağırlayan ülkemizin önemli şehirlerinden İstanbul’dan Manila’ya yapılması planlanan uçuşlar ancak aktarmalı ve bağlantılı olarak gerçekleştirilmektedir. Atatürk Havalimanı’ndan kalkan uçakların aktarması genellikle Dubai Uluslararası Havalimanı’ndan yapılmaktadır. Yolculuğun süresi yapılan aktarma sayısına ve bekleme süresine göre değişmekle birlikte ortalama 18 saat kadar sürmektedir. Direkt uçuşun bulunmadığı iki nokta arasında uçak bileti fiyatları en düşük 455 Dolar iken bun fiyat uçuşa yakın zaman diliminde alınırsa 2876 Dolara kadar çıkmaktadır. Firmalar uçakların boş koltuk ile uçmasını arzu etmediklerinden ilk sattıkları biletleri istenilen doluluk oranına ulaşıncaya kadar daha uygun fiyatlar ile satmaktadır. Bundan dolayıdır ki cazip fiyatlar için biletleri erken almak şarttır.

Merkezi Dubai Uluslar arası Havalimanı’nda bulunan Emirates 1985 yılında Dubai devleti tarafından kurulmuş Birleşik Arap Emirlikleri’ne ait havayolu firmasıdır. İki tane uçak ile başlayan firma günümüzde dünya çapında önemli bir unvana sahip olmuştur. Dünya çapında en güvenilir, 6 yaşındaki filosu ile en genç filoya sahip ve en büyük havayolu firması olan Emirates haftada dünyanın farklı noktalarına ortalama 3400 uçak seferi düzenlemektedir. 245 uçağı bulunan Emirates dünya çapında 136 havaalanına uçuşu bulunmaktadır. Kabin ekibinde bulunan Türk personel ile vatandaşlarımıza kolaylık sağlayan şirketin toplamda 48000 bin kişilik bir ekibi vardır. Ulaşımda çok fazla tercih edilen firma her geçen yıl artması ile birlikte yıl içerisinde ortalama 39 milyon kişi şirket ile uçuşunu gerçekleştirmiştir.

Bir Yorum Ekler misin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir