İstanbul İzmir uçak bileti için Onur Air

Onur Air fırsat uçuşlarına bir yenisini daha ekleyerek İstanbul-İzmir arası seferleri için her şey dahil yalnızca 50 TL ücret talep ediyor. Herkes istediği zaman ucuza uçsun diye başlayan promosyonlu uçuşu ile dikkatleri üzerine çeken firmaya ilgi her geçen gün artıyor. Günde 20 kez İstanbul’dan İzmir’e uçacak olan Onur Air ile bu keyfi yaşamak bir ayrıcalık olacak. Yurt içi uçuşlarda kampanyaları takip etmek, ucuz bilet bulmak son derece zahmetli bir iştir. Bunun için sürekli olarak online siteleri takip etmek ve mobil uygulamalar aracılığı ile fiyat alarmı almak gerekir. Gezi ya da iş nedeni ile sürekli olarak aynı yere gitmek zorunda olanlar için en kötüsü fazla ücret ödemektir. Bu nedenle genelde bu tip yolcular promosyonlu biletleri tercih etmek ister. Bu noktada Onur Air ihtiyaçlara karşılık vererek harika bir uçuş kampanyası gerçekleştirmiştir. 24.03.2018 tarihine kadar gerçekleşecek tüm İstanbul-İzmir uçuşlarında inanılmaz indirimler söz konusu olacaktır.

Onur Air ile Mart 2018 uçuşlarında İzmir’e gitmek oldukça kolaylaşacak. Kampanya ücretine her şey dahildir ve bedel tek yönlü ulaşım için belirlenmiştir. Biletlerin geçerli olabilmesi için yalnızca Onur Air’in resmi web sitesinden alınmış olması gerekmektedir. Yanı sıra mobil uygulaması ile alınan İstanbul-İzmir biletlerinde de indirim söz konusudur. Ancak ticari bilet satışı yapan siteler komisyon bedeli aldığı için ücretlendirme daha farklı olacaktır. 16.700 adet biletle sınırlanmış olan kampanya için erken rezervasyon yapılamamaktadır ve bilet anında alınmalıdır. Fırsat uçuşlarında yapılan indirimlere hizmet bedeli de dahil olduğunda biletlerin isim ve parkurlarında değişiklik yapılamamaktadır. Biletlerde dönüşün açık düzenlenmesi mümkün olmamaktadır ve biletler de açığa alınamamaktadır. Sınırlı sayıdaki ücretli koltuklar belirli sayıda açılmıştır. Yetişkin ve çocuklar fırsat uçuşlarından yararlanabiliyorken kampanya bebekler için geçerli olmamaktadır.

Onur Air Mart 2018 itibari ile İstanbul-İzmir tek yön uçuşlarında fırsat indirimi uygulamaktadır. İstanbul’dan İzmir’e avantajlı günler; 11, 22, 23 Mart günleri olarak belirtilmekte ve 45.90 TL’den başlayan fiyatlarla uçuş yapmak mümkün olmaktadır. İzmir İstanbul seferleri içinse; 6, 7, 9, 22 Mart tarihlerinde uçuşlar 45.90TL’den başlayan fiyatlarla müşterilere sunulmaktadır. Detayı bilgi ve bilet satı almak için Onur Air resmi web sayfasını ziyaret edilebilir.

Bir Yorum Ekler misin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir