İstanbul İzmir arası AnadoluJet biletleri

Ülke içinde pek çok noktaya uçuşlar gerçekleştiren Anadolujet İstanbul ile İzmir arasında yolculuk yapmak isteyen yolculara farklı fiyat avantajları sunmaktadır. Söz konusu avantajlar sayesinde yolcular çok daha uygun fiyatlara uçak biletleri bulabilmekte ve daha rahat bir biçimde seyahat edebilmektedir. Ülkemizin en büyük kentleri arasında bulunan İstanbul ve İzmir arasında yolculuk yapmak isteyen kişilerin ödemesi gereken miktar otobüs biletlerinden bile daha ucuz olup insanlar bu fiyatları gördüklerinde kısa süreli bir şaşkınlık yaşamaktadır. Yaşanılan kısa şaşkınlığın hemen ardından ise insanlar söz konusu fiyatlar karşısında duydukları memnuniyeti ve mutluluğu dile getirmektedir.

İstanbul’dan İzmir’e gitmek isteyen yolcuların biletler için ödemesi gereken miktar 39,99 TL’den başlamaktadır. İki kent arasındaki otobüs biletlerinin dahi daha pahalı olduğu bilinmektedir. Söz konusu fiyat politikası yolcuları son derece mutlu etmektedir. Fakat bu şekilde satışa sunulan biletlerin sayısı sınırlı olup ödenmesi gereken ücretlerin kademeli olarak artması söz konusudur. Yapılan kampanyadan yararlanmak isteyen kişilerin acele etmesinde büyük fayda vardır. Aksi takdirde iki kent arası yapılan uçak seferlerine olan yoğun talep sınırlı sayıdaki koltukların hemen tükenmesine ve ödenmesi gereken ücretin de kademeli olarak artmasına neden olacaktır. Böylece kişiler söz konusu fırsattan yararlanma şansını kaybedeceklerdir. Havayolu şirketi tarafından yapılan kampanyadan yararlanmak isteyen kişilerin bundan dolayı acele etmesi gerekmektedir.

İstanbul ve İzmir gibi ülkemizin iki büyük ve önemli kenti arasında uçak yolculuğu yapan çok sayıda insan bulunmaktadır. Bunlar için Anadolujet tarafından çok önemli bir fırsat sunulmaktadır. Haftanın her günü olan uçuşlardan yararlanmak için acele edilmesi durumda ödenecek ücret 39,99 TL olacak iken biraz gecikilmesi durumunda ise ücret 49,99 TL’ye yükselmektedir. Bu noktadan sonra ise 71,99 TL ve 87,99 TL gibi ücretlerin ödenmesi gerekmektedir. Firma tarafından sunulan bu fırsattan yararlanmak için biletlerin çok önceden alınması, böylesine uygun ücretlerin kaçırılmaması için son derece önemlidir. Böyle yapıldığında farklı gün ve saat seçenekleri de rahatlıkla tercih edilebilmektedir.

Bir Yorum Ekler misin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir