İstanbul Dubai En Uygun Emirates Uçak Bileti Fiyatları

İstanbul Dubai En Uygun Emirates Uçak Bileti Fiyatları, ülkemizin göz bebeği İstanbul şehri ile Dubai arasında 1985 yılında Dubai devleti tarafından kurulan Emirates havayolu firmasıyla en uygun ücretle uçmak isteyenler uçak bileti fiyatlarının 264 Dolardan başladığını bilmelidir. Birleşik Arap Emirliklerinin bayrak taşıyıcı firması Emirates ile en uygun fiyatlı İstanbul ile Dubai arasındaki yolculuğun uçak bileti fiyatları uçuşun yapıldığı tarihe göre değişmektedir. Uçuşa uzak zamanlarda erken rezervasyon yapılarak alınan uçak biletleri 264 dolar iken uçuşa yakın zamanlarda bu bilet alındığında 2314 dolara kadar yükselmektedir. İstanbul Atatürk Havalimanından direkt olarak Dubai Havalimanına uçak seferleri yapılmaktadır. Bu uçak seferleri öğleden sonra 16.30 ile gece 01.00 saatlerinde gerçekleştirilmektedir. İki nokta arasındaki yolculuk normal koşullarda 4 saat 20 dakika sürmektedir.

İstanbul Dubai En Uygun Emirates Uçak Bileti Fiyatları

Emirates havayolu firmasının merkezi Dubai Uluslararası Havalimanında bulunmaktadır. İlk kurulduğunda sadece 2 adet ile hizmet vermeye başlayan şirket, günümüzde filosunda bulunan uçaklarının 6 yaş ortalaması ile dünyanın en genç filosuna sahip firmaları arasında yer almaktadır. Yapılan araştırma ve incelemeler neticesinde en güvenilir havayolları arasına girerek de yolcularının ayrıca güvenini kazanmıştır. Filosunda Airbus A380 ve Boeing 777-300ER tipi yolcu uçakları bulunan havayolları her geçen gün filosunu genişletmektedir. Filosunda 160 adet Boeing777 ve 85 adet A380 genç yolcu bulunmaktadır. Toplam 245 yolcu uçağı bulunan Emirates havayolu ulaşımında hizmet vermektedir. Filosunun genişliği ise şirkete dünyanın en büyük hava yolu firması olma unvanını kazandırmıştır.

Ülkemizden birçok farklı destinasyona uçuş yapan firma en fazla uçuşlarını İstanbul Atatürk Havalimanından gerçekleştirmektedir. Emirates firması Atatürk Havalimanından, Brezilya, Norveç, ABD, Etiyopya, İran, İspanya, Mısır, Ürdün, Yeni Zelanda, Almanya, Çin, Danimarka, , Suudi Arabistan, Nijerya, Fas, Hindistan, İtalya, Suriye, Tayland, Arjantin’e tarifeli seferler düzenlemektedir. Ayrıca İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı, Antalya Havalimanı, Ankara Esenboğa Havalimanı gibi noktalardan da güne ve zamana göre değişen zamanlarda uçuşlar yapılmaktadır. Ülkemizden yurt dışındaki birçok noktaya uçak seferleri yapan Emirates her zaman ve her şartta kaliteli hizmet ve konfor anlayışını benimsemektedir. Bagaj hakkı, ekstra bagaj ücretleri, online uçak bileti satışı, uçuş noktaları ve seferler hakkında bilgi almak için havayollarının sitesi ziyaret edilebilir, müşteri temsilcisi aranabilir.

Bir Yorum Ekler misin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir