İngiltere özel kampanyalı uçak biletleri

İngiltere ülkesine kampanyalı olarak uçmak isteyen kişiler için ücretsiz olarak karşılaştırma hizmeti sunan sitelerden faydalanarak özel kampanyalı uçak biletlerini satın alabilmektedir. Online olarak fiyatları güncel değerler üzerinden sunan bu uygulamalarda alarm seçeneği de bulunuyor. Bu alternatif sayesinde sonraki günlerde de bilet arayışları devam edebiliyor ve uygun fiyatlı bilet bulunduğunda ilgili kişiye alarm maili ulaşıyor. İngiltere’ye özel kampanyalı uçak bileti söz konusu olduğunda karşımıza farklı alternatif seçenekler çıkabilmektedir. Bu doğrultuda firmaların düzenlemiş oldukları kampanyaları yakından takip etmek bazı önemli kazanımları da beraberinde getirmektedir. Bunun yanı sıra; kampanyalı özel biletlerden haberdar olmak için bazı e-posta uygulamalarına üye olmak da önemli olmaktadır. Bu sayede yapılan kampanyalardan anından haberdar olarak, İngiltere’ye uygun fiyatlı olarak uçmak söz konusu olmaktadır. Bu arama siteleri ile ucuz bilet kolaylıkla bulunabiliyor. İngiltere uçuşları için tarih ve rezervasyon bilgileri girildiğinde istenen kriterlere uygun ödeme seçeneği bulunan biletlerin listesine ulaşılabiliyor.

Karşılaştırma işlemi yapan sitelerden kampanyalı fiyatları bulmak için İngiltere için hangi ay ya da gün baz alındığının bilinmesi önemlidir. En ucuz ay ya da tüm ay alternatiflerini kullanarak en düşük fiyatları yıl ya da ay bazında görüntülemek mümkün olmaktadır. İngiltere yolculuğu planlayan seyahat severlerin ucuz fiyata bilet almalarının birinci koşulu uygun zamanda rezervasyon yaptırmaktır. 4 ay öncesinde gerçekleştirilecek olan alımlarda %80 oranında tasarruf sağlamak mümkündür. Tarih konusunda esnek olunamıyorsa hafta içi Salı ya da Çarşamba günleri daha uygun fiyatlı bilet bulma şansı artmaktadır. Yanı sıra aktarmalı hizmet sunan havayolu firmaları da son derece uygun fiyatlı bilet satışı gerçekleştirmektedir.

Türk Hava Yolları geliştirdiği son mobil uygulaması “TurkishAirlines”ile bilet alanlara 31 Aralık 2018 tarihine kadar olan uçuşlarda %15 oranında indirim uygulanıyor. İngiltere uçuşları için indirimli biletlerin Şubat ayı itibari ile 215 TL’den başlayan fiyatlarla sunulması planlanıyor. Ucuz bilet kampanyalarına dahil olan diğer firmalar ise AtlasGlobal ve Pegasus olarak belirtiliyor. Biletlerin 60 gün öncesinden alınması durumunda ciddi tasarruf sağlanmasının yanındaRyanair, UIA, WizzAir firmaları en uygun fiyat seçeneği sunan havayolu şirketleri arasında gösteriliyor. Yanı sıra Şubat ve Mart aylarında İstanbul Sabiha Gökçen’den hareketli Londra LTN Havalimanı’na %9 oranında daha ucuz gidilebileceği belirtiliyor.

Bir Yorum Ekler misin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir