İndirimli uçak biletleri sunan Pegasus Plus

Çok sayıda noktaya doğrudan uçuşlar gerçekleştiren Pegasus, yolcularına indirimli fırsatlar sunmakta ve yolcuların biletlerini çok daha uygun fiyatlara almalarını sağlamaktadır. Yapmış olduğu farklı kampanyalarla bilinen Pegasus hem yurt içindeki hem de yurt dışındaki pek çok noktaya doğrudan ya da aktarmalı uçuşlar gerçekleştirmektedir. Yapmış olduğu uçuşlarda yolcu memnuniyetini sağlamak için farklı uygulamalar yapan firma böylelikle yolcu sayısını da artırmayı hedeflemektedir. Bilet fiyatları değişkenlik gösterse de diğer firmalara göre daha uygun şartlar sunmaya çalışmaktadır. Fiyatların farklı olmasının temel nedeni ise öncelikle gidilecek mesafe ve talep durumudur. Yıl içinde bazı dönemlerde uçaklara yoğun talep olmakta ve bundan dolayı da uygun fiyatlı biletler erken bitmekte ve sonradan bilet alanlar çok daha yüksek ücret ödemek zorunda kalmaktadır.

Pegasus tarafından sunulan uygun fiyatlarla yolculuk yapabilmek için erken rezervasyon yapmak çok ciddi avantaj sağlamaktadır. Böylelikle firma tarafından yolculara sunulan promosyonlu uçuşların bitmeden önce alınabilmesi mümkün olmaktadır. Bu da yolculara ciddi bir maddi avantaj sağlamaktadır. Yakın tarihli alınacak biletlerin fiyatları 100 lira civarındayken uzak tarihlerde yapılacak yolculuklar için ödenmesi gereken miktar sadece 30 lira civarındadır. Fiyatlar bu kadar fazla düşmesinden dolayı pek çok kişi erken rezervasyon yaptırmak suretiyle yolculuklarını yapmaktadır. Erken rezervasyonlar dışında yolcular için dönemsel olarak farklı kampanyalar da yapılmaktadır. Yapılan kampanyalardaki indirim oranları ise %30, %40 civarında olabilmektedir ki bunlarda oldukça yüksek rakamlardır.

Pegasus indirimli fırsatların dışında yolculara vermiş olduğu hizmet kalitesi ile de dikkatleri üzerine çekmektedir. Erken rezervasyonların çoğunda bilet alındığında iade ve değişim hakkı bulunmamasına rağmen firma yolcularına çok cuzi bir miktar karşılığında bu hakkı sınırsız olarak vermektedir. Uçuşa 2 saat kalana kadar kişiler biletlerinin değişimini sınırsız bir şekilde yapabilmekte ve üstelik bunu yaparken de herhangi bir ücret ödememektedir. Bunun dışında yolcularına ekstra bagaj hakkı tanımakta ve fazla yüklerin çok daha uygun fiyatlarla taşınmasını sağlamaktadır. Uçak içerisinde de farklı hizmetler veren firma isteyen müşterilerine farklı yiyecek ve içecekleri uçakta servis etmektedir.

Bir Yorum Ekler misin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir