Güvenli Ve Kaliteli Uçuşlarda AnadoluJet Farkı

Uzaklık kavramını kaldıran AnadoluJet hava yolları Türk Hava Yolları bünyesinde faaliyet gösteren yeni firması olması dolayısıyla ülkenin her yerine düzenlenen uçuşları ile kısa sürede yolcu ağının genişletmiştir. En uygun fiyat seçenekleri ile yolculuk yapma fırsatını sunun Anadolu Jet’in seyahat sırasında yapılan hizmeti ve uygun ikram seçenekleri ile müşterilerine rahat bir uçuş fırsatı vermektedir. Kaliteli hizmet anlayışı ve müşterilere verilen değerlerle beraber, düşük gelirli kimselere de uçak yolculuğu yapma olanağı sağlamıştır. Profesyonel şekilde verilen hizmet, beklentilerin karşılanması için çalışan ekiple beraber büyümeye devam etmektedir. Kaliteli ve güvenli bir uçuş söz konusu olduğunda günümüz itibariyle Anadolujet oldukça etkin bir hizmetiyle ön plana çıkmaktadır.

2008 yılında Türk Hava Yolları’nın bünyesinde faaliyet göstermeye başlayan Anadolu Jet ilk olarak 5 uçakla uçuş serüvenine başlamıştır. Yeniliklere ayak uydurması ve müşteri memnuniyetini ve güvenliğini gözetmesi sayesinde kısa sürede büyüme göstermiş bir firmadır. Günümüzde 39 uçakla uçuş hizmeti veren firma en çok tercih edilen uçuş firmaları arasına girmeyi başarmıştır. Anadolu Jet Hava Yolları’nın en önemli özelliği düşük maliyetli bilet olanağı sunmasıdır. Geniş kitlere hitap etmesiyle büyümesi hızlanan Anadolu Jet Hava Yolları fiyat politikası, uçuş güvenliği, yolcuların konforunu ve beklentileriyle birlikte kurulduğu yıl içinde Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti seferlerine de başlamıştır.

Anadolu Jet Hava Yolları uçakların teknik yapısına verdiği önemle uçuk bakım ve onarımı ile yakından ilgilenmektedir. Bu da yolcuların güvenliğini benimsemiş bir firma olduğunu göstermektedir. Yıl içinde düzenlenen fırsat ve promosyonlardan rahatça faydalanma imkanı sunmaktadır. Anadolu Jet bilet temine, Türk Hava Yolları’nın biletlerinin satıldığı aracın firmalarından, bilet satış ofislerinden, müşteri hizmetinden veya internet üzerinden alınabilmektedir. Bilet alırken koltuk seçme imkanı sunmaktadır. Yaşanan aksilikten dolayı veya uçuşun iptal olması durumunda bilet iptal işlemi gerçekleştirebilmektedir. Yurt içinde Ankara başta olmak üzere yurdumuzun dört bir yanına uçuş gerçekleştirmektedir. Anadolu Jet bilet fiyatlarındaki avantajlardan yararlanmak için internet üzerinden ücretsiz üyelik yaptırarak, son gelişmelerden, indirim ve avantajlardan haberdar olmak mümkündür.

Bir Yorum Ekler misin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir