Emirates Skywards İle Kazanılan Miller Nasıl Hesaplanır

Dünyanın en güvenilir havayolu şirketleri arasında olan Emirates firmasının özel programı Skywards ile mil kazanılmaktadır ki kazanılan bu miller nasıl hesaplanır sorusunun cevabı mil hesaplayıcı ile pratik olarak yapılmaktadır. Yapılan Emirates uçuşu ile ne kadar Mil kazanıldığını veya Skywards ile toplam kazanılan miller nasıl hesaplanır konusunda merakları gidermek için sadece mil hesaplayıcıya bilgileri girmek yeterlidir. Uçuşun kaç mil kazandırdığı, bilet almak ya da sınıf yükseltmek için ne kadar mile ihtiyaç olduğu mil hesaplayıcıya bilgilerin girilmesi gerekmektedir. Ayrıca kazanılan bonus millerin tam olarak görülebilmesi için aşama renginin de işaretlenmesi gerekmektedir. Rezervasyon yapıldığında yapılacak uçuşun ne kadar kazandıracağının dökümünün yapılması için öncelikle giriş yapılmalıdır.
Rezervasyonu yapılan yolculuğun kazandıracağı millerin dökümü için gelecek seyahat sayfası da ziyaret edilebilir. Hesaplayıcının gösterdiği millerin yolculuğun yapılacağı firmanın uyguladığı ücretlere ve devlet vergilerinin de hesaba katılacağı yolculuk planına bağlı değişiklik göstereceği unutulmamalıdır. Mil kazanarak ödül uçuşlar yapmak ve yükselmek Emirates firmasının uyguladığı hizmet politikası ile çok daha kolay olmaktadır. Yapılan yeni uygulamalar ile artık daha çok mil kazanmak ve kazandıkça daha fazla ödül ve daha fazla imkandan yararlanmak daha mümkündür. Firmanın sık uçanlara ödül uçuşlar ve daha farklı fırsatlar sunan ve kişinin şahsına özel kurgulanmış programı Skywards’da iki türlü mil bulunmaktadır ve bu mil türleri birbirinden farklı şekilde daha fazla şekilde değerlidir.
Kazanılacak ve kazanılmış miller ile ilgili;
• Skywards Milleri sadece uçuşlar için kullanılmayıp çeşitli ödüller için de kullanılabilir. Uçuşlar için kullanılan miller, iş ortağı kampanyalarından ve promosyon biletlerden kazanılır.
• Sadece Emirates firmasının uçuşlarında kazanılan miller Statü milleridir. Statü miller, daha geniş imkanlar sunan bir üst aşmadaki üyeliğe geçmek için yardımcı olmaktadır.
• Firma ile yapılan her yolculuk ve özel ücretler dahi Skywards milleri kazandırır.
• Emirates ile yapılan yolculukların kazandıracağı Skywards Milleri dört şeyde kullanılarak hesaplanır ki bunlar, ücret türü, rota, aşama ve sınıftır. Bu program sayesinde mil kazancını seçilen ücrete ve yolculuğun yapılacağı sınıfa göre en üst seviyeye çıkarılabilir. Silver seviyesine çıkıldığında aşama statüsüne bağlı olarak ek miller kazandırır.

Bir Yorum Ekler misin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir