Emirates Skywards Avantajları Nelerdir

Emirates havayolu firmasının 2000 yılının Mayıs ayında başlatmış olduğu sık uçan yolculara ödül veren Skywards programı üyeliği avantajları ve sunduğu fırsatlar nelerdir sorusunun yanıtı uçuşu daha karlı hale getirmesidir. Emirates firmasının uçuşlarını daha uygun fiyatlı hale getirmenin yolları nelerdir araştırmasında Skywards programı üyeliğinin avantajları ve fırsatlarının daha fazla olduğu görülmüştür. Şahsın kendine özel olarak tasarlanmış olan bu program vip yolculuklarda Orta Doğu Ödülleri ve müşteri sadakati programının ‘Oscar’ları’ olarak bilinen Freddie Ödüllerinin sahibidir. Yolculuk ve müşteri hizmeti ödüllerinin de sahibi olan Skywards yıllar içerisinde çok sayıda ödülü hak etmiştir ki bunların arasında En İyi İnternet Sitesi, En İyi Müşteri Hizmeti bulunmaktadır.
Ayrıca En İyi Ödül Promosyonu, En İyi Sık Uçan Yolcu Programı, Yılın Programı, En İyi Üye İletişimi, En İyi Sadakat Programı ve En İyi Ödül Mili aldığı ödüllerden diğerleridir. Firmanın özel programı sayesinde her uçuşta mil toplanmaktadır. Toplanan bu miller bir sonraki uçuşlarda kullanılabileceği gibi miller sayesinde faydalanılabilecek çok fazla fırsat bulunmaktadır. Programa üre olan kişilerin belli bir süre üyeliğinin aktivite edilmesini beklemesine gerek yoktur. Katılır katılmaz yolculuk yaparken sorunsuz uçuş planlamalarının yapılmasını sağlayan üyelik hizmetlerinden yararlanılabilir. Her uçuşla birlikte aşamanın yükselmesi söz konusudur. Aşamanın yükselmesi yolcuya havalimanındaki dinlenme salonu erişimi, varış noktasında öncelikli bagaj teslimatı gibi her yolculukta ihtiyaç olan pek çok özelliğe ulaşımı kolaylaştırmaktadır.
Emirates havayolu şirketinin yolcularına sunduğu avantajlı program sadece Skywards programından ibaret değildir. Bu programın avantajlarına benzer Skysurfer programı da vardır. Skysurfer üyesi Skywards üyesinde olduğu gibi Silver veya Gold aşamasına ulaşabilir. Silver veya Gold aşamasına erişen kişiler bu aşamada sunulan ekstra avantajlardan istifade edebilir. Aynı şekilde Skysurfers üyeleri yolculuk sırasında da bazı ekstra hizmetlere sahip olmaktadır. Özel Skysurfers web sitesi ve üyelik kartları vardır ki bu kartlar ile sık uçuş yapan belli bir yaş aralığındaki genç yolcular planlanan özel etkinlikler ve olanaklardan yararlanabilirler. Bu programa dahil olanlar Silver ve Gold üyeliği kazanabilir ve imkanlarından yararlanabilirler fakat Platinum üyeliğinin özel fırsatlarını kazanamazlar.

Bir Yorum Ekler misin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir