Emirates High Streette Kazanılan Millerin Kullanımı

Dubainin olağanüstü gelişiminin etkisi ile yalnızca iki uçakla 1985te hizmet vermeye başlayan Emirates firması bilet aldıkça kazanılan millerin kullanımı için farklı seçenekler sunmaktadır ki High Streette bunlardan biridir. Emirates firmasının misafirlerine sunduğu avantajlarından biri olarak kazanılan millerin kullanımı tamamen kişilerin tercihinde kalmıştır ki High Streette farklın ürünler alınarak da kullanmak mümkündür. Dünyaca ünlü markaların özel günler ve günlük kullanıma uygun ürünlerin satıldığı High Street’ın ürün yelpazesi aksesuardan başlayan çeşitlere yayılmaktadır. Emirates firması ile her uçuşun kazandırdığı miller ile seçkin ürünlerden biri özel kampanya sayesinde elde edilebilir. Seçilen ünlü markalara ait ürünlerin ücretleri mil veya Skywards Milleri veya nakit ya da kredi kartı ile ödeyebilme ihtimali bulunmaktadır.

Özellikle uzun uçuşların daha çok mil kazandırdığı firmanın yolcuların kullanmak için verdiği seçenek hakkı oldukça güzeldir. Sadece bir şey için kullanmak zorunda olmamak misafirleri memnun ederken bunları nasıl harcayacağınıza karar vermek de ayrı bir heyecandır. Şayet istenilen ödüler ulaşılamamış ise uzun bir yolculuk yapmanın kazandıracağı yükseltme için gerekli mil sayısı kişiyi istediği seçeneğe ulaştıracaktır. Firmanın miller karşılığında verdiği yükseltmeler ve ödül uçuşları sadece kendi firması için geçerli olmayıp dünya çapında partner olarak çalıştığı diğer havayollarında da kullanılabilir. Kazanılan miller lüks otel konaklamalarında, partner havayollarında, dünyanın çeşitli yerlerinde spor ve kültür etkinlikleri için biletler almada, eğlenceli aile aktivite günlerinde kullanılabilir. Yolcular istediğini seçebilme hakkına sahiptir.

Uçuşlar sayesinde kazanılmış olan miller üç yıl için geçerlidir. Millerini herhangi bir yolculuğa harcamayıp özel bir zamana saklamak isteyenlerin üç yıllık bir süreleri vardır. Bol mil kazananların en büyük tutkusunun uçmak olduğu anlaşılmaktadır. Kazandığı yükselmeleri ve ödül uçuşlarını yeni yerler görmek ve oraları keşfetmek için harcamak isteyenlerin iki seçeneği bulunmaktadır. Bunlar Cash ve Miles ya da Classic Rewasrd kullanarak herhangi bir yöne yapılan Emirates uçuşlarında koltuk rezervasyonu yapmak ve bilet fiyatını düşürmektedir. Miller, First Class veya Business Class sınıflarında kullanmak suretiyle yükseltme yapılabilir. Ayrıca kazanılan bu hakkı sevdiğiniz biri için sürpriz yapmak için de kullanılabileceği gibi hayır kurumlarını desteklemek içi de kullanılabilir.

Bir Yorum Ekler misin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir