Emirates Güney Afrika Uçuşları Nerelere Yapılıyor

Emirates uluslararası uçuş yapan sektörün önde gelen firmalarından olmakla beraber Güney Afrika uçuşları konusunda da nerede yapılıyor sorusuna geniş uçuş ağı ile yolcularını mutlu edecek cevaplar vermektedir. Emirates uçuşları kullanılarak, çeşitli amaçlarla yapılan Güney Afrika seyahatleri en çok nerelere, hangi noktalara yapılıyor birlikte inceleyelim. Ne dersiniz ?
1985 yılında yalnızca 2 uçak ile çıkılan bu yolda, günümüzde sektörün önde gelen firmaları arasına girmek tesadüf değildir tabii ki. Dünyanın her bir noktasından, dünyanın her bir noktasına uçma imkanı sağlama ve bu ayrıcalığı Emirates farkı ile yaşatmak adına mola vermeden çalışmaya devam edilmektedir. Yaklaşık 30 yıl kadar önce sadece 2 adet uçak ile oluşturulan filo, bugün dünyanın en büyük Airbus A380 ve Boeing 777 uçaklarından oluşmaktadır.

Çok uluslu kabin ekibi, dünya mutfağının seçme lezzetlerinden oluşan menüsü, uçak içi dinlenme salonu, uçak içi wifi niceliğin değil niteliğin adresi olma yolunda bir kaç küçük izlenim sadece. Emirates hava yolu, 150’den fazla uçuş noktası ile hizmet verirken Güney Afrika’da da 9 ayrı noktayla yolcularını buluşturmaktadır. Türkiye üzerinden de İstanbul, Ankara, İzmir gibi noktalar üzerinden de bu ayrıcalığı yaşayabilmektesiniz. Bloemfontein Havalimanı, Cape Town Uluslararası Havalimanı, Durban’da bulunan King Shaka Uluslararası Havalimanı, Doğu Londra ve George Havalimanları, Johannesburg üzerinde yer alan O R Tambo Uluslararası Havalimanı, Kimberley Havalimanı, Port Elizabeth Havalimanı ve Richards Bay Havalimanı Güney Afrika üzerinde yer alan başlıca uçuş noktalarıdır. Uçuş ağlarını her geçen gün daha da genişleten Emirates Hava yolu, hizmet ve kaliteyi bir araya getirerek yolcularına eşsiz bir hizmet ve seyahat tecrübesi yaşatmaktadır. Uçuş öncesi, uçuş sonrası ve özellikle uçuş esnasında kalitenin içeriğine mutlaka şahit olacak ve farkı fark edeceksiniz. Uluslararası kabin ekibi ve çalışma personelleri ile, yaşayabileceğiniz küçük sorunlara hızlı ve kapsamlı bir şekilde oluşturulan çözüm önerileri emin ellerde olduğunuzun bir başka göstergesi aynı zamanda. Güney Afrika üzerinde ki 9 ayrı uçuş noktası sayesinde ilk uçuşunuzdan itibaren vazgeçilmeziniz olacak eminiz.

Bir Yorum Ekler misin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir