Emirates Amerika Uçak Bileti

Dünyada yaklaşık 110 noktaya doğrudan uçuş yapan Emirates, Amerika kıtasına yapılacak olan uçak yolculukları için de çok farklı fırsatlar sunarak yolcuların çok daha uygun fiyatlara yolculuk yapmasını sağlamaktadır. Dünyanın en büyük havayolu şirketleri arasında gösterilen Dubai merkezli Emirates, filosundaki yaklaşık 150 uçakla dünyanın her yerine olduğu gibi Amerika kıtasına da çok sayıda uçuş gerçekleştirmektedir. Yapmış olduğu uçuşlarda yolcularına en iyi fiyatı sunma garantisi veren şirket dönemsel olarak farklı kampanyalar düzenlemekte ve yolcular için indirimli biletler sağlamaktadır. Kıtalar arası yolculuk yaparak Amerika kıtasına gitmek isteyen yolcular ise söz konusu kampanyalara büyük ilgi göstermektedir.

Amerika kıtasına seyahat etmek isteyen yolcular için biletler yaklaşık 400 dolardan başlamakta ve kademeli olarak artış göstermektedir. Fakat burada fiyatı belirleyen çok önemli bir husus bulunmakta olup o da yolculuğun nereden yapılacağı ve gidilecek toplam mesafenin ne olduğudur. Mesafe arttıkça bilet için ödenmesi gereken miktar artmakta ve tersi durumda ise fiyatlar daha düşük seviyelere gelmektedir. Firma tarafından zaman zaman promosyonlu biletler de satışa sunulmakta ve insanlar bundan istifade etmektedir. Fakat söz konusu fırsatlar bazen belli sayıdaki sınırlı koltuk için geçerli olduğundan yoğun ilgiden dolayı kısa sürede tükenebilmektedir. Bundan dolayı yolcuların söz konusu indirimden yararlanabilmesi için acele etmesinde fayda vardır.

Emirates tarafından yapılan kıtalara arası ve kıta içinde yapılacak tüm uçuşlarda uygun fiyat politikası izlenmektedir. Bunu sağlamak için ise farklı bir kampanya düzenlenmiş ve süreklilik kazanmıştır. Söz konusu kampanya sayesinde en uygun uçuşu sağlamak için yolcuların farklı firmalarda aynı gün için daha ucuz bir uçuş bulmaları ve bunu da ispat etmeleri durumunda aradaki fark müşterilere tekrar ödenmektedir. Fakat buradaki farkın en az 20 dolar olması gerekmektedir. Ayrıca uçuşun tarihinin de aynı olması çok önemlidir. Farklı tarihler için yapılacak bildirimler kabul edilmemektedir. Bunun için öncelikle rezervasyon yapılması ve ödemenin gerçekleştirilmesi zorunludur. Daha sonra ise ilgili formun doldurulması ile ücret iadesi talebinde bulunulması gerekmektedir.

Bir Yorum Ekler misin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir