Ekstra bilet fiyatlarında tasarruf imkanları

Hava yolu seyahati zaman açısından tasarruf etmenizi sağlamaktadır, zamandan tasarruf etmenin yanı sıra bilet fiyatınız da indirim yakalayarak ekstra tasarruf elde edebilirsiniz, bunun için ise hava yolu şirketlerinin kampanyaları hakkında fikir sahibi olup kendinize en uygun seyahati seçerek özel bilet kampanyalarından yararlanabilirsiniz. Biz de size bu yazımızda hava yolu şirketlerinin özel bilet kampanyaları hakkında bilgi vererek yardımcı olmaya çalışacağız. Türk Hava Yolları şimdilerde Türk Hava Yolları’nın uygulamasın cep telefonlarınıza veya akıllı tabletlerine indiren yolcularına alacakları biletleri %15 indirim ile almalarını sağlamıştır. Hemen Türk hava yollarının uygulamasını indirip %15 özel bilet kampanyasından yararlanın. Son gün 20 Ocak 2018’dir. Bilet alır iken indirimi kullan butonuna basmanız gerektiğini unutmayınız.

Amsterdam, Hollanda, Kiev, Ukrayna, Londra, İngiltere gibi yerlere uçmak isteyen hava yolu yolcuları biletlerini Skyscanner alarak Mart ayı fırsatlarını yakalayarak en uygun seyahatin düzenlemesini yapabilirsiniz. 255 liradan başlayan gidiş biletleri ve 276 liradan başlayan dönüş biletlerine sahip olarak özel bilet kampanyalarından yararlanabilirsiniz. Atlasjet’in ‘’kışlıkları çıkarmanın tam zamanı’’ adlı kampanyası ile kışın uygun fiyatlar ile özel biletlere sahip olmak çok kolaydır. Dünya’nın çeşitli noktalarına bu kampanya ile uygun biletlerle uçabilir iken ister bir karnavalda olmanın tadını çıkarın ister iseniz güneş, deniz ve kumun tadını çıkarın. Tercihi yapmak size indirimi yapmak Atlasjet’e kalmıştır.

Pegasus hava yolları şimdilerde yaz uçuş biletlerini satışa çıkarmıştır. Uygun seyahat imkânı için özel bilet kampanyalarını yakalamak istiyor iseniz Pegasus’un mobil uygulamasını indirerek kampanyalar hakkını bilgi sahibi olabilir ve erken rezervasyon imkânını yakalayarak indirimli uçuş yapabilirsiniz. Uygun seyahat imkânından yararlanabilmek için hava yolu şirketlerinin puan hediyelerini, mil hediyelerini de biriktirebilirsiniz. Biriken puanları ve milleri kullandığınız takdirde indirimli fiyatlar ile uçuş yapabilir iken eğerki puanınız ve miliniz yetiyor ise ücretsiz uçuşun da keyfini yakalayabilirsiniz. Uçuş yaptığınız hava yolundan bilgi alarak puan ve mil birikiminin nasıl olduğunu öğrenebiliriz. Puan ve miller indirimli uçmanın yanı sıra otel konaklamaları, araç kiralamalarında da size yardımcı olmaktadır

Bir Yorum Ekler misin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir