Ege Bölgesine Anadolujet Uçak Bileti Alabilir Miyim

Ülkemizde faaliyet gösteren hava yolu şirketleri arasında yer alan Anadolujet, ülke içindeki pek çok noktaya olduğu gibi Ege Bölgesine de doğrudan ya da aktarmalı seferler yapmakta ve insanlarda söz konusu seferlere ait uçak biletlerini alarak seyahat etmektedir. Uzun yıllardır insanları uzak mesafelere taşıyan firma, son dönemde yapmış olduğu yatırımla birlikte sefer sayılarını da artırmaya başlamıştır. Bu artıştan Ege Bölgesinde yer alan pek çok kentte nasibini almış ve buralara yapılan uçuşların sayısı da kısmen artmıştır. İzmir, Muğla gibi kentlerde bulunan havalimanlarına Anadolujet uçakları inmekte ve yine buralardan kalkarak farklı yerlere yolcu taşımaktadır.

Ege Bölgesine gelmek isteyen kişilerin tercih edebilecekleri havalimanı sayısı kısıtlı olduğundan buna bağlı olarak buraya yapılan seferlerin sayısı da kısıtlıdır. Ülkemizin de en önemli kentlerinden birinde bulunan Adnan Menderes Havalimanına iniş yapmak isteyen yolcular Ankara ve İstanbul gibi büyük şehirler başta olmak üzere farklı noktalardan buraya gelebilmektedir. Anadolujet ile İstanbul’dan İzmir’e gelmek isteyen kişiler için firma gün içinde birden fazla sefer yapan firma insanların İzmir’e çok uygun fiyata gelmesini de sağlamaktadır. Buraya gelmek isteyen kişilerin alacakları biletlerin fiyatları 50 TL’den başlamakta ve kademeli olarak artmaktadır. Otobüs biletlerinden bile daha ucuz olan fiyatlar sebebiyle insanlar uçaklarla seyahat etmeyi sıklıkla tercih etmektedir.

Ankara’dan Adnan Menderes Havalimanına gelmek isteyen kişiler için de Anadolujet tarafından seferler düzenlenmekte ve böylece insanlar çok kısa bir süre içinde İzmir’e gelebilmektedir. Söz konusu seyahat için alınacak biletlerin ücretleri ise 50 TL’den başlamakta ve kademeli olarak artmaktadır. Ege ile Akdeniz bölgelerinin tam ortasında bulunan Muğla’ya gelmek isteyenler ya Bodrum Havalimanını ya da Dalaman Havalimanını kullanmak durumundadır. Söz konusu yerlere Ankara ya da İstanbul’dan yapılan uçuşlar için alınacak biletlerin ücretleri de 50 TL’den başlamakta olup kademeli olarak artmaktadır. Ekonomi sınıfına ait koltukların ücretleri uygun seviyelerde iken diğer koltuklar nispeten daha pahalıdır. Bundan dolayı da düşük tutar ödeyerek seyahat etmek isteyen kişilerin acele etmesi gerekmektedir.

Bir Yorum Ekler misin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir