Dış Hat Seferlerinde Pegasus Firması Göz Dolduruyor

Pegasus firması özellikle dış hatlarda pek çok noktaya doğrudan ya da aktarmalı uçuşlar düzenlemekte ve söz konusu uçuşlar esnasında vermiş olduğu hizmet ile yolcuların memnuniyetini kazanmaktadır. Ülkemizin en önemli hava yolu şirketleri arasında bulunan Pegasus, İstanbul’da bulunan Atatürk ve Sabiha Gökçen Havalimanlarından çok sayıda dış hatlar uçuşu gerçekleştirmekte ve bu seferlerdeki hizmet kalitesi ile adeta göz doldurmaktadır. Avrupa, Asya ve Afrika kıtaları üzerinde bulunan kentlere yapılan doğrudan ve aktarmalı uçuşlar sayesinde insanlar Türkiye’den buralara çok kısa sürede gidebildiği gibi oralardan da Türkiye’ye gelmek isteyenler firma ile seyahat ederek buraya gelebilmektedir. Söz konusu seyahatlerde müşteri memnuniyetini sağlamak isteyen firma hizmet kalitesini üst seviyelerde tutmaktadır.

Pegasus tarafından ülke dışında bulunan 73 noktaya seferler yapılmakta olup söz konusu 73 nokta 41 farklı ülkede yer almaktadır. Bu bakımdan firmanın uçuş ağının ne kadar büyük olduğu rahatlıkla anlaşılmaktadır. Yeni dönemde yapılacak olan yatırımlarla firma bu noktaların sayısını biraz daha artırmak istemekte ve bunun için de çalışmalar yürütmektedir. Özellikle Avrupa’daki hemen her ülkeye seferler düzenleyen şirket tarafından en fazla sefer Almanya’ya yapılmakta ve bundan en büyük etken de orada yaşanan milyonlarca Türk vatandaşıdır. Almanya içerisinde yer alan hemen her bölgeye gitmek isteyen kişilere seçenekler sunması bakımında son derece önemli bir rol oynayan şirket böylece insanlara farklı alternatifler sağlamaktadır.

Pegasus tarafından dış hatlar seferlerinde verilen hizmetler iç hatlara göre biraz daha farklıdır. Bunun temel sebebi ise Pegasus’un yaptığı iç hatlar seferlerinin oldukça kısa sürmesine rağmen dış hatlar seferlerin bunun en az iki kat kadar sürmesi verilen hizmetin de farklı olmasını gerektirmektedir. Uçak içerisinde yolculara sıcak yemek, atıştırmalık, alkollü ve alkolsüz içecekler ikram edilmekte ve böylece yolculara çok daha keyifli bir seyahat fırsatı verilmektedir. Bunların dışında uçuş öncesinde ve sonrasından verilen hizmetlerin kalitesi de insanların beklentilerini fazlasıyla karşılamakta ve böylece söz konusu seyahatten büyük keyif alınmaktadır. İnsanların memnuniyetinin sağlanması firmaya daha sonrası için olumlu şekilde yansımaktadır.

Bir Yorum Ekler misin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir