Çocuklarla seyahat için Emirates konforu

Çocuklarımız ile yolculuk yapmak bazı sıkıntıları da beraberinde getirmektedir, çocuklar hareket özgürlükleri kısıtlandığında çabuk sıkılır ve huysuzlanırlar çocuklarımızın bu sıkıntıları yaşaması bizim de uçuş sırasında rahat etmemize engel olmakta idi ancak Emirates’in çocuklara gösterdiği özel ilgisi ile yolculuk sırasında konforu yakalayabilirsiniz. Emirates çocuk yolcularına oyuncaklar ile yolculuk yapma imkânı sunmaktadır. Bu oyuncaklar arasında ünlü karakterler Ayı Brett, Timsah ChaoChao, Manta Vatozu Mia ve Fil Savannah vardır. Ünlü karakterler ile uçuş yapan çocuk yolcular onlar ile oyun oynar iken eğlenmekte huysuzluklarını kenara bırakmaktadır. Bu oyuncaklar çocukların ilgisini oyuna vermelerini sağlamaktadır. Bu oyuncakların tamamına sahip olmak isteyen yolcularımız Emirates Resmi Mağazası’nı ziyaret edebilirler.

Çocuklarınız ile yolculuk yapmak için çocuklara özel ilgisi ile bilinen Emirates Hava yolunu tercih edebilirsiniz ve çocuklarınızın EmiratesFlyWith Me Animals hayvancıkları ile tanışmasına olanak sağlayabilirsiniz. Çocuklar bu oyuncaklarını battaniye ile sarabilir, bu hayvancıklarını pusetlere koyabilir kısaca kendilerine oyun kurabilirler. Emirates çocukların sıkılmalarını iyi bir yolculuk geçirmelerini sağlamak amacı ile FlyWith Me Animals Dergisi’ni de onların hizmetine sunmuştur. Emirates bu dergisinin içeriğine bulmacalar, çeşitli oyunlar, boyama kısımları koymuştur. FlyWith Me Animals Dergisi’nin yanında çocuklara hediye etmiş olduğu boya kalemleri ile yolculukları sırasında boyama yapma fırsatı bulan çocuklar çok eğleneceklerdir.

Çocuklarınız ile birlikte seyahat için Emirates’i tercih etmeniz için bir başka neden ise Emirates’in küçük kâşifler adlı kampanyasıdır. Emirates çocuklar için tasarlanmış olduğu Retro tarzı çantaları çocuk yolcularına hediye etmektedir. Bu çantalar seyahat temalı, içerisinde öğretici kitaplar bulunan ve beslenme çantalı bir çantadır. Çocuklar uçuşları sırasındaki yaşadıkları olayları Emirates’in hediye etmiş olduğu seyahat günlüklerine yazabilirler. Emirates bu çanta ve günlükleri minik yolcularına hediye etmektedir ve minik yolcular evlerine gider iken çantaları ile gidebilmektedir. Emirates çocuklu ailelere uçağa önce binme imkânı sağlamaktadır. Emirates’i seçmeniz durumunda uçağa öncelikli binme olanağı bulursunuz ve uçağa biniş sırasında sıkıntı yaşamazsınız. Çocuklu aileler için havaalanlarında düzenlemiş olduğu özel odalarda

Bir Yorum Ekler misin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir