Business Class Uçmak İçin Emiratesi Seçin

Maksimum keyifle uçmak için tasarlanmış uçak içi gelişmiş kabin dizaynı bulunan Business Class ile uçmak için Emirates Firmasını tercih etmek farklı bir deneyim yaşamaktır. Müşteri memnuniyeti ile kalitesini örtüştüren hizmetlerini her geçen gün daha iyiye taşıyan Business Class farkını deneyimlemek ayrıcalık olarak nitelendirilmektedir. A380 uçak içinde bulunan dinlenme salonları, açık renkli ve ahşap detaylarla döşenmiş kabin içi ev ortamında hissettiren bir ferahlığa sahiptir. Özel oturma alanlarına sahip sohbet etmek için açık alanların bulunduğu kokteyllerin ve çeşitli atıştırmalıkların büyük bir keyifle alınabileceği ortam olan Business Class içerisinde dokunmatik 55 inç TV, aydınlatıcı LED sistemi, surround ses sistemi sayesinde dünyayı takip etme imkanı bulunmaktadır. Uçuşun başlamasıyla birlikte benzersiz bir yolculuğun mümkün olduğu anlaşılmaktadır. Güler yüzlü ve kendine güvenen kabin memurlarının gösterdiği yakın ilgi ve hizmet, uçak içi ikramlar, özel menülerle sunulan yemekler, farklı konseptlerle sunulan içecekler, eğlence zamanları gibi aktivitelerle yolculuk eşsiz bir serüvene dönüşmektedir.

Business Class farkıyla uçuş keyfi yaşayan yolcular konforlu bir oturma alanına da sahip olmaktadır. 78 inç uzunluğunda olan koltuklar modern tasarımları ve rahatlıkları ile yolculuk süresince konforun ön planda olmasına imkan sağlamaktadır. Dokunmatik ve kumandalı ekranlar aracılığı ile izlenebilecek filmleri izleme imkanı ve 180 derece ayarlanabilir koltuklarla seyahatlerin kolaylıkla gerçekleşmesi mümkün olacaktır. Konforlu yolculuk yaparken e-posta göndermek, kitap okumak, farklı aktiviteler gerçekleştirmek son derece keyifli olacaktır. Ayarlanabilir koltuklarla uyuyarak dinlenmenin keyfi vazgeçilmezdir. Business Class mini barı ile istenilen içeceklerin seçilmesinin ardından leziz yemekler eşliğinde keyifli bir seremoni yaratmak da seçenekler arasında yer almaktadır.

Business sınıf ayrıcalığı ile en yeni filmler, eşsiz müzikler, farklı eğlence programları ile keyifli bir yolculuk geçirmek mümkündür. Dünya standartlarının üzerinde bir yolculuk deneyimi için tercih edilebilecek olan Business Class ile uçmak özel hissetmek için geçerli tek sebep olmaktadır. Konukların kendilerini iyi ve canlı hissetmelerini sağlamak amacı ile düşünülmüş her bir detay harika bir yolculuk geçirilmesini mümkün kılmaktadır.

Bir Yorum Ekler misin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir