Business Class Bakımından QatarAirways Rahat mı

Ekstra geniş gövdeli Airbus A350 Business Class deneyimi için QatarAirways yolcularına sunduğu eşsiz deneyim ve rahatlığı bakımından tercih edilen uçakların başında yer alıyor. Ortadoğu’nun en iyi havayolu firması olan QatarAirwaysbusinessclass seçenekleri ile çağ atlamıştır. Uzun mesafeli uçuşlarda enfes bir konfor, her türlü ayrıcalık bu sınıfta mevcut ve yolculuk süresince her türlü imkandan yararlanmak mümkün. QatarAirwaysbusinesscalssta bordo hakimiyeti olan uçak içi konforu ile 36 koltuğa sahiptir. Ekonomi ve business bölümünü ayıran bar konsepti alana girildiğinde ilk fark edilen bölümlerden biri olarak gösteriliyor. Çizgi üstü tasarıma sahip sınıfta birinci sınıf kumaşlar kullanılarak kaplanmış koltuklar, geniş, değişik görünümleri ile farklı bir dünyaya davet ediyor. Teknolojik olarak gelişmiş bütün altyapı ve aygıtları barındıran bölümde tüm ihtiyaçlar düşünülmüş.

1+2+1 koltuk dizilimi ile konforlu bir uçuş imkanı sunan businessclass; dokunmatik LCD ekranı, eğlence sistemi, dijitalleştirilmiş kontrol düğmeleri, kol koyma bölümü, yükseklik ayarlama düğmeleri ile otomatik sistemlere sahiptir. Yolcuların rahatlığı düşünülerek tasarlanmış olan koltuklar uyku durumunda yan bölümde yer alan kontrol düğmeleri ile yatırılır pozisyona getirilebilmektedir. Ayrıca dış seslere karşı 3D kulaklıklarla korunma imkanı da mevcuttur. Business Class konforu uçak alt yapısından kaynaklanan iyi tasarımın sonucunda sakin ve sessiz bir yolculuk vadediyor.

QatarAirways birinci sınıf konseptinde uçan yolcuları için iyinin daha iyisini gerçekleştirerek; ayarlanabilir açılı koltuklar, 17 inç dokunmatik ekran ve çokça film seçeneği, 3D kulaklık, akıllı cihaz ya da tabletler için şarj cihazları, etkili ve markalı bakım kitleri sunmaktadır. Dünyanın hangi ülkesine gidilirse gidilsin modern ve teknolojik alt yapısını oturtmuş olan QatarAirwaysbusinessclass yolcuları için maksimum rahatlık sunuyor. Müzik dinleme, wi-fi, oyunlar ve özel ikramlarla gerçekten birinci sınıf hissettiren bir ortam yaratılıyor. Koltuk kontrol paneli, aydınlatma lambası, dudak kremi, nemlendirici krem gibi kozmetik ürünler yolcuların kendilerini özel hissetmelerini sağlıyor. Özetle; QatarAirways Business Class tercihi ile yol yorgunluğu terimine veda ederek rahat, konforlu, prestijli ve özel bir deneyim yaşamak mümkün oluyor.

Bir Yorum Ekler misin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir