Avrupa turları için uçak bilet kampanyaları

Avrupa’da birçok noktaya tur planlamak isteyen müşteriler için havayolu şirketleri indirimli bilet kampanyaları düzenlemekte ve promosyon seferleri gerçekleştirmektedir. Genel itibariyle sınırlı sayıda koltuklarda geçerli olan indirimli biletlerden yararlanmak isteyen yolcuların ilgili havayolu şirketinin hangi rotalara ucuz bilet sattığını ve belli tarih aralıkları olup olmadığını bilmesinde yarar bulunmaktadır. Türk Havayolları şirketi yeni yıl için düzenlediği kampanya kapsamında İspanya Barselona, İtalya Roma, Danimarka Kopenhag ve Norveç Oslo gibi Avrupa’nın önde gelen kentlerine müşterilerini 119 dolardan başlayan cazip fiyat seçenekleri ile taşımaktadır. Bu kampanyalı fiyata hem gidiş hem de dönüş bedeli dahil olup müşterilerin indirim fırsatlarını yakalaması için erken davranmasında yarar bulunmaktadır.

Pegasus havayolu şirketinin balkan ülkelerine gerçekleştirdiği direkt uçuşlar kapsamında Sırbistan Belgrad, Romanya Bükreş ve Yunanistan Atina gibi destinasyonlara Ocak 2018 içerisinde 50 dolardan başlayan fiyatlar ile seyahat etme imkanı bulunmaktadır. Pegasus Balkan ülkeleri ucuz bilet kampanyalarında Belgrad, Üsküp gibi rotalara vize almadan seyahat etmek mümkün olmakta ve ucuz biletler ile birlikte toplam seyahat maliyetlerinden de önemli bir bütçenin tasarruf edilmesi sağlanmaktadır. Pegasus şirketinin düzenlendiği bir diğer kampanyada ise Pegasus Plus Kart sahibi müşteriler Londra, Paris ve Stockholm gibi Avrupa’nın önemli destinasyonlarına %35 indirim fırsatı ile seyahat etme şansı elde etmektedir. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler Şubat 2018 ile Haziran 2018 tarihleri için rezervasyon yaptırabilmektedir.

Sunulan indirim kampanyalarında sağlanan fırsatların başka kampanya ve indirimler ile birleştirilmesine izin verilmemekte olup genellikle her kampanyada rezervasyon tarihleri ve sefer tarihleri aralıkları belirtilmektedir. Sunulan kampanyalardan çocuk yolcuların da yararlanması mümkün olup ilgili havayolu şirketleri kampanyalarında iptal ya da değişiklik yapma gibi haklara da sahip olmaktadır. Erken rezervasyon fırsatlarını ve havayolu şirketlerinin kampanyalarını mobil uygulamalar, web siteleri ya da haber portalları aracılığıyla takip etmekte yarar bulunmaktadır. Gidilmek istenen Avrupa kentlerinin hangi dönemlerde yoğun talep gördüğünü bilmek ve mümkünse seyahat edilmek istenen tarih aralığını esnek tutmak da istenen ucuz biletlerin elde edilmesinde bir başka fırsat olarak karşımıza çıkabilmektedir.

Bir Yorum Ekler misin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir